Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
promowane
14.07.2010 11:00

AGROTECH 2010 Kielce

Nowe maszyny, ciągniki rolnicze i wszystko, co jest potrzebne do produkcji roślinnej i zwierzęcej można było zobaczyć w dniach 12-14 marzec 2010 podczas XVI...

Podziel się
Dodaj komentarz

Nowe maszyny, ciągniki rolnicze i wszystko, co jest potrzebne do produkcji roślinnej i zwierzęcej można było zobaczyć w dniach 12-14 marzec 2010 podczas XVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech.

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce jest jedną z największych corocznych wystaw rolniczych w Polsce. Na tegorocznej wystawie można było obejrzeć nowoczesne maszyny rolnicze, ciągniki, kombajny zbożowe, prasy, maszyny zielonkowe, a także różne wyposażenie dla rolnictwa. Nie zabrakło również punktów konsultacyjnych dla rolników. Informacji udzielali pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).

Równolegle odbyły się Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. W tym roku, jeden z ciągników rolniczych z naszej bogatej oferty handlowej

FENDT 207 F Vario, , otrzymał prestiżowy medal oraz dyplom.

XVI Międzynarodowe Kieleckie Targi Techniki Rolniczej AGROTECH są jedną z największych imprez tego typu w Europie. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, których nie zabrakło i w tym roku. Tegoroczna edycja targów to blisko 500 wystawców z trzynastu państw, 800 modeli najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych i dwieście modeli ciągników rolniczych. Kielecka impreza pozwala w jednym miejscu i w jednym czasie zapoznać się z bogata ofertą ciągników, maszyn czy też urządzeń niezbędnych w rolnictwie. Można tu porównać ofertę wielu producentów, dostawców, dealerów, dystrybutorów zagranicznych, czy też polskich.

AGROTECH to też możliwość zobaczenia jak ogromny postęp technologiczny dokonał się w rolnictwie. Nie brakuje tutaj premier czy też nowości, które świadczą o ogromnym prestiżu branżowych targów, które co roku zwiedza około czterdzieści tysięcy gości. Rolnicy nie tylko mieli możliwość oglądania maszyn rolniczych, ale mogli też konsultować z fachowcami z zakresu programów pomocowych. Pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa chętnie udzielali informacji, czy też doradzali w sprawach odnośnie rent strukturalnych, zasad płatności bezpośrednich, czy znowelizowanego programu "Młody Rolnik".

Porady i literaturę rolniczą można było uzyskać również na stoisku Ośrodka Doradztwa Rolniczego Modliszewice.

Targi trwały trzy dni, także można było zapomnieć o wszystkim i przenieść się w świat wspaniałych sprzętów, maszyn czy też urządzeń rolniczych, które kusiły promocjami. Nowinkom technicznym, nowatorskim rozwiązaniom warto się przyglądać i śledzić gdyż wyznaczają nowe kierunki rozwoju branży w której koszty odgrywają niebagatelną rolę. Edukacyjna rola targów jest ogromna, dobrze że taka impreza się coraz bardziej rozwija. Targi pozwalają poszerzyć wiedzę, znajomość trendów i kierunków rozwoju w rolnictwie. Dają możliwość porównania różnych ofert, co z kolei ułatwia nam podejmowanie decyzji odnośnie zakupu czy też wyboru konkretnej oferty.

AGROTECH to targi cieszące się ogromną popularnością. Wystawa, która zawdzięcza sobie bogactwo różnych ofert, pokazów nowości, a także dzięki wysokiemu poziomowi organizacyjnemu.

Tagi: promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz