Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Prezes ARiMR do rolników: gdybyście widzieli, jak ci dyrektorzy dzielili nagrody, to było ohydne

6
Podziel się:

Inwestujemy 25 mld zł rocznie w rolników, w polską wieś. Proszę was o patriotyzm gospodarczy - apelował do rolników podczas niedzielnego Zgromadzenia Wsi Polskiej w Wojniczu (Małopolskie) prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Daniel Obajtek.

Prezes ARiMR do rolników: gdybyście widzieli, jak ci dyrektorzy dzielili nagrody, to było ohydne
(Adam Guz/REPORTER)

- Mam prośbę do rolników: 25 mld rocznie inwestujemy w rolników, w polską wieś, proszę was o patriotyzm gospodarczy, byście wy również inwestowali w polską gospodarkę, w polskie zakłady produkujące sprzęt rolniczy, nawozy, środki ochrony roślin. Budujcie nie tylko rolnictwo, ale i przemysł wokół rolnictwa. Bogacicie się, inwestujecie, nie robicie tego tylko dla siebie i swoich rodzin, robicie to dla Polski - powiedział prezes Obajtek.

Prezes podsumował swoje roczne działania w Agencji. Mówił m.in. o oszczędnościach na promocji, systemach informatycznych i szkoleniach, co pozwoliło np. na zakup systemów edukacyjnych dla wiejskich przedszkoli czy wyposażenia dla Ochotniczych Straży Pożarnych.

- Zarzucano nam, że wymieniliśmy 1600 ludzi w agencji. Tak, zrobiliśmy to, ale gdybyście widzieli skalę, jak ci dyrektorzy, wicedyrektorzy, kierownicy procedowali, jak dzielili nagrody, to było ohydne, ja miałem tą wiedzę, zrobiłem ten ruch i uważam, że słuszny ruch - oświadczył.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(6)
ewa
6 lat temu
Nieprawdę powiedział?
awa
6 lat temu
Rolnicy potrafią odróżnić ziarno od plew oraz rozpoznać fałszywych przyjaciół i obrońców wsi - farmer.pl - powiedział niegdyś Kalinowski do Millera...aktualne?
ale_jaja
6 lat temu
Prezes łapówkarz prawi morały, a ciemny piSSlamski lud to łyka jak ciepłe bułeczki, no po prostu genialne, jednak cebulaki to wyjątkowe durnie.
Darek
6 lat temu
Mówił prezes oskarżony kilkukrotnie o łapówkarstwo... Dobra zmiana.
OniKradliToNa...
6 lat temu
wy juz zaczeliscie dzielic dokladnie w ten sam sposob . Logika dobrej zmiany to 'jesli o ni tak robili to my tez tak robimy'. Super. Po prostu super.