Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bank BPS rzuca wyzwanie miłośnikom fotografii i zaprasza do udziału w konkursie "Bankowość mobilna w obiektywie", czyli FotoBPSMobilnie

0
Podziel się:

Bank BPS oferuje swoim Klientom usługi bankowości mobilnej i aplikację BPS Mobilnie. Ogłaszając konkurs "Bankowość mobilna w obiektywie", Bank BPS proponuje...

Bank BPS oferuje swoim Klientom usługi bankowości mobilnej i aplikację BPS Mobilnie. Ogłaszając konkurs "Bankowość mobilna w obiektywie", Bank BPS proponuje zabawę i stawia pytanie, jakie skojarzenia budzi bankowość mobilna i jak można przedstawić na fotografii ten â wydawałoby się â mało fotogeniczny temat.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonać zdjęcie, które zwróci uwagę jury, niebanalnie przedstawi temat bankowości mobilnej i zostanie zakwalifikowane do jednej z trzech kategorii. Przewodniczącym jury jest fotograf i podróżnik Jacek Bonecki, fotografujący między innymi rajd Dakar.

Zasady konkursu:

Do konkursu można zgłaszać tylko zdjęcia wykonane smartfonem.

Konkurs organizowany jest w następujących kategoriach tematycznych:

1) krajobraz/przyroda,

2) człowiek,

3) miasto.

Zdjęcia konkursowe muszą być zapisane w formacie JPG, w wysokiej rozdzielczości â nie mniejszej niż 300 dpi, kolory w standardzie RGB, z możliwymi do odczytania danymi exif. Jeden plik nie może być większy niż 10 MB.

Zdjęcia konkursowe wraz z kartą zgłoszenia do konkursu należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres email: fotoBPSMobilnie@bankbps.pl .

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, także niepełnoletnia, która prześle podpisany formularz zgłoszenia pobrany ze strony: www.bankbps.pl/fotoBPSmobilnie.

Konkurs trwa od 14 lutego do 17 kwietnia 2017 roku.

Nagrody:

Grand Prix* konkursu to* smartfon.

Ponadto w każdej kategorii (krajobraz/przyroda, człowiek, miasto) do zdobycia są po trzy nagrody:

I miejsce â drukarka fotograficzna
II miejsce â aparat Instax

III miejsce â zestaw gadżetów

Swoją nagrodę przyzna też publiczność, czyli użytkownicy portalu Facebook głosujący na fotografie na profilu BankBPSMobilnie. Nagrodą publiczności będzie pobyt dla dwóch osób* w hotelu EVA Park Life & Spa w Konstancinie-Jeziornie.*

Wszystkie zgłoszone zdjęcia można na bieżąco śledzić na facebookowym profilu Banku BPS Mobilnie: facebook.com/BankBPSMobilnie.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.bankbps.pl/fotoBPSmobilnie

Patron konkursu:* Fujifilm* oraz* Instax*.

â Bankowość mobilna staje się z miesiąca na miesiąc coraz popularniejsza, są nawet kraje, w których jest już bardziej popularna niż bankowość internetowa. Za jej atrakcyjnością przemawia argument "telefon mam zawsze przy sobie". Ten sam argument sprawił, że także fotografia mobilna to obecnie najprężniej rozwijający się kierunek fotografii. Jak podają różne opracowania â dziennie powstaje ok. tryliona zdjęć, z czego ponad 80% wykonywanych jest właśnie smartfonem. Naturalnie więc bankowość mobilna skojarzyła nam się z fotografią mobilną i stąd pomysł na konkurs "Bankowość mobilna w obiektywie". Bank BPS proponuje zabawę i stawia pytanie: jakie skojarzenia budzi bankowość mobilna i jak można przedstawić na fotografii ten temat? Liczymy na kreatywność uczestników, a najlepsze prace nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami. Do jury zaprosiliśmy Jacka Boneckiego â autora książki "Jak fotografować smartfonem", który jest fotografem, operatorem filmowym i wykładowcą w największych polskich szkołach fotograficznych. Kilka
lat temu inny zawodowy fotograf, Chase Jarvis, stwierdził, że "najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie". My również wierzymy w to, że uczestnicy konkursu pokażą, iż ciekawe i wartościowe zdjęcia można wykonać smartfonem, udowadniając w ten sposób, że świat mobilny staje się coraz popularniejszy, i że dotyczy to zarówno fotografii mobilnej, jak i bankowości mobilnej - mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej Banku BPS.

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Chrobot-Barbrich, Zespół Komunikacji Banku BPS S.A.

tel. 22 53 95 332, komunikacja@bankbps.pl

_ Źródło : Informacja prasowa _

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)