Notowania

wyróżnione
19.05.2016 07:32

Dodatkowe usługi w biurze księgowym? To możliwe!

Współpracujesz firmą odpowiedzialną za prowadzenie twojej księgowości? Jednak oczekujesz czegoś więcej niż tylko rozliczanie i składanie deklaracji? Rozejrzyj...

Podziel się
Dodaj komentarz

Współpracujesz firmą odpowiedzialną za prowadzenie twojej księgowości? Jednak oczekujesz czegoś więcej niż tylko rozliczanie i składanie deklaracji? Rozejrzyj się za nowym biurem księgowym, w ofercie którego znajdują się również dodatkowe usługi.

Jeśli prowadzisz działalność od dłuższego czasu, z pewnością masz świadomość, iż od czasu do czasu zachodzi konieczność skorzystania z usług radców podatkowych, prawników czy doradców finansowych. W efekcie musisz poświęcić mnóstwo czasu, by dotrzeć do prawdziwych ekspertów. Co byś jednak powiedział na to, gdyby to w biurze księgowym czekali na ciebie specjaliści w tym zakresie?

Szeroka paleta usług dodatkowych

Chociaż biuro rachunkowe z założenia ma zająć się prowadzeniem firmowej księgowości, jego rola wcale nie musi się do tego ograniczać. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom przedsiębiorców, niektóre biura księgowe oferują coś więcej. Jest to szerokie spektrum usług, dzięki którym wszystkie kwestie związane z prowadzoną działalnością można załatwić w jednym miejscu.

Wśród popularnych usług dodatkowych wymienić można m.in.:

l pomoc przy rejestrowaniu firmy,

l możliwość skorzystania z usług radcy podatkowego,

l doradztwo w zakresie sposobów finansowania bieżącej działalności firmy lub pozyskiwania środków na rozwijanie przedsiębiorstwa,

l pomoc prawna.

Ponadto firma Tax Care oferuje przedsiębiorcom udział w bezpłatnych szkoleniach z udziałem ekspertów z wielu najbardziej popularnych branż. Zgodnie z informacjami podanymi przed to ogólnopolskie biuro rachunkowe, ze szkoleń skorzystało już około 4000 przedsiębiorców.

Ile to kosztuje?

Dodatkowe usługi biura rachunkowego nie zawsze będą związały się z dodatkowym kosztem. Wiele z nich dostępnych jest w "standardowym pakiecie" - dla każdego przedsiębiorcy, który zdecyduje się na skorzystanie z usług na prowadzenie księgowości. Dlatego też należy dokładnie przeanalizować dostępny cennik i sprawdzić, jak bardzo opłacalne jest podpisaniem umowy z konkretnym biurem rachunkowym. Taka współpraca, z możliwością bezpłatnego skorzystania z usług, np. radców podatkowych, może nieść ze sobą wymierne korzyści.

Tagi: wyróżnione, aktualności, informacje, promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz