Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wyróżnione
17.11.2014 10:06

Dynamic-Metal Sp. z o.o. - lider w branży budowlanej

Dynamic - Metal Sp. z o.o jest firmą istniejącą od 1987 roku - podstawowa działalność obejmuje kompleksowe budownictwo obiektów przemysłowych, użyteczności...

Podziel się
Dodaj komentarz

Dynamic - Metal Sp. z o.o jest firmą istniejącą od 1987 roku - podstawowa działalność obejmuje kompleksowe budownictwo obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, obiektów handlowych wraz z zagospodarowaniem terenów wokół powyższych obiektów pod place, parkingi, tereny zielone itp.

Szczególnie specjalizujemy się w budowie hal o konstrukcji stalowej, budowie instalacji branży wod.-kan. w tym kolektorów ściekowych, instalacji wód deszczowych, instalacji zasilającej w wodę, drenaży przepompowni, fundamentów żelbetowych, doków ładunkowych itp. W ostatnich latach wyspecjalizowaliśmy się w budowie mroźni, przechowalni owoców i warzyw oraz suszarni kukurydzy.

Inną dziedziną działalności firmy Dynamic - Metal Sp. Z o.o. jest produkcja specjalistycznego osprzętu do maszyn budowlanych, drogowych, rolniczych i leśnych (łyżki do koparko-ładowarek, koparek, ładowarek, łyżki hydrauliczne, chwytaki do kopania oraz do przeładunku różnorodnych materiałów, maszyny i urządzenia rolnicze - beczki asenizacyjne. Podsiadając własny park maszynowy wykonujemy osprzęt pod indywidualne wymagania klienta.

Obecnie Dynamic - Metal prowadzi m.in.:

- prace związane z oczyszczaniem i wyrównywaniem linii brzegowej stawu zlokalizowanego w Kołaczkowie pod Szubinem. Nad modernizacją terenu pracują intensywnie trzy koparki. Całość obiektu ma być zagospodarowana na agroturystykę.

Poniżej kilka zdjęć z trwających prac.

- Magnetix - Budowa obiektu magazynowo-produkcyjnego. Na zdjęciach: montaż torowiska suwnicy oraz widok ogólny hali na zewnątrz.

- Szczeglin - Budowa warsztatu samochodowego dwustanowiskowego.

Na zdjęciach zbrojenie dna płyty dennej i ścian kanału.

- Wybranowo - Przechowalnia warzyw. Budowa będzie się składać z IV etapów. Aktualnie wykonujemy II etap.

- Rozbudowa przechowalni ziemniaków w Podzamku Golubskim

- Sławkowo - budowa obiektu sortowni i przechowalni warzy wraz z zapleczem technicznym i budynkiem socjalno-biurowym.

Tagi: wyróżnione, aktualności, informacje, promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz