Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Husqvarna gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

0
Podziel się:

Styczeń w Polsce nieodłącznie kojarzy się z finałem WOŚP. W tym roku, 11 stycznia, fundacja Jurka Owsiaka będzie wzywać do szczodrości serc już po raz 23. Firma...

Husqvarna gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
bELpJEWJ

Styczeń w Polsce nieodłącznie kojarzy się z finałem WOŚP. W tym roku, 11 stycznia, fundacja Jurka Owsiaka będzie wzywać do szczodrości serc już po raz 23. Firma Husqvarna postanowiła również włączyć się w ogólnopolską akcję - na jednej z dedykowanych aukcji internetowych, już od 15 grudnia, będzie można licytować pilarkę, zaprojektowaną specjalnie na tę okazję.

W tym roku Orkiestra zagra dla dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz seniorów. Jak co roku, uruchomiona została specjalna strona z aukcjami internetowymi, na której można licytować wiele szczególnych i niepowtarzalnych przedmiotów.

Jednym z nich będzie nietypowa pilarka. _ "Specjalnie dla WOŚP przygotowaliśmy model Husqvarna 550XP w grafice zaprojektowanej przez WOŚP. Osoba, która wylicytuje maszynę osiągnie podwójną korzyść - oprócz stania się właścicielem wyjątkowego, profesjonalnego sprzętu, pomoże również potrzebującym" _- powiedział Maciej Konieczny, Sales Manager Dealer w firmie Husqvarna.

bELpJEWL

"_ To będzie wyjątkowa aukcja - to jedyny model pilarki 550XP, który posłuży nie tylko swojemu właścicielowi, ale także tysiącom potrzebującym w Polsce. Model ten jest powszechnie doceniony na świecie - był także nagradzany: otrzymał m.in. nagrodę Reddot Design 2013. Nie pozostaje zatem nic innego, niż zaprosić wszystkich do udziału w aukcji!" - _dodaje Marta Winiarek-Miętus, Rzecznik Prasowy Husqvarna.

Cała wylicytowana kwota zostanie przekazana dla podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło : Informacja prasowa

bELpJEXm
KOMENTARZE
(0)