Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wyróżnione
27.06.2014 08:45

JEŻELI ŻNIWA TO Z TYLKO NEW HOLLAND DEMO TOUR 2014

Tysiące koni mechanicznych w trakcie żniw oraz setki maszyn przy pracach uprawowych - a wszystko pod kontrolą systemu precyzyjnego rolnictwa PLM™. To nie...

Podziel się
Dodaj komentarz

Tysiące koni mechanicznych w trakcie żniw oraz setki maszyn przy pracach uprawowych - a wszystko pod kontrolą systemu precyzyjnego rolnictwa PLMâ˘. To nie jedyne atrakcje czekające na klientów podczas kolejnej edycji żniwnego Demo Tour organizowanego przez New Holland. W tym roku na zainteresowanych czeka dużo niespodzianek oraz wyjątkowych promocji przygotowanych specjalnie z myślą o uczestnikach pokazów.

PLAN POKAZÓW DEMO TOUR 2014
L.p. Data pokazu Dealer Lokalizacja
1. 03-07-2014 AGROS-WROŃSCY BIERUŃ
2. 18-07-2014 POL-AGRA OPINOGÓRA
3. 25-07-2014 AGROSKŁAD ŚWINIOKIERZ WŁOŚCIANKI
4. 28-07-2014 RAITECH PIŁA
5. 30-07-2014 OSADKOWSKI WIERZBNO, gm Domaniów
6. 01-08-2014 WIA-LAN RUDAWA
7. 03-08-2014 MOTOAGROMAX JĘDRZEJÓW k.Kielc
8. 06-08-2014 PRIMATOR CZYŻEW
9. 08-08-2014 BIRAWIT PIECKI

_ - "Letnie pokazy organizowane podczas żniw przez New Holland stają się już tradycją. Ogromne zainteresowanie rolników w poprzednich latach przekonało nas do tego, że warto organizować tego typu pokazy. Rolnicy mają wyjątkową okazję do zapoznania się z szeroką ofertą naszych najnowszych maszyn, które mogą od razu osobiście przetestować podczas pracy w polu, z kolei dla nas to możliwość bezpośredniego zapoznania się z opiniami i uwagami użytkowników" _- mówi Józef Dębski, specjalista ds. maszyn żniwnych New Holland.

Tegoroczne pokazy to przede wszystkim prezentacja pełnej gamy maszyn New Holland niezbędnych podczas żniw - będzie można przetestować kombajny zbożowe, prasy zbierające oraz całą serię ciągników wyposażonych w bezstopniową przekładnię napędową, AutoCommandâ˘.

Głównym punktem programu będzie pokaz kombajnów serii CX5000 i CX6000 oraz* kombajnu serii TC, które na tle konkurencji wyróżniają się niezwykłą precyzją zbioru zbóż. Ich praca zostanie pokazana z wykorzystaniem kamer typu live. Kombajny New Holland* wyznaczają standardy w branży i swojej klasie - charakteryzują się najwyższą, jakością oraz wyposażeniem w funkcje, które zwiększają efektywność pracy i wydajność. Podczas pokazów w modelach serii TC i CX będzie można podziwiać zupełnie nową kabinę Harvest Suite⢠Comfort Cab, która wyznacza obecnie normy w ergonomii i wygodzie obsługi maszyn żniwnych. Z kolei technologia Opti-Fan⢠pozwala przeciwdziałać skutkom grawitacji na system czyszczący, dzięki czemu straty są mniejsze, a dostarczane ziarno czystsze. Przydatny dla wielu rolników może okazać się również system SmartSieveâ˘, który umożliwia pracę na pochyłym terenie. System ten automatycznie zmienia kąt wyrzutu ziarna na sito i kompensuje nachylenia boczne, dlatego jego działanie może przyczynić
się do zwiększenia wydajności czyszczenia nawet do 30%. Warto również wspomnieć o technologii Dual Chop⢠zapewniającej niezwykle dokładne rozdrabnianie resztek pożniwnych, idealnie nadających się do upraw zerowych i uproszczonych.

Prawdziwe żniwa nie obędą się również bez ciągników, dlatego podczas pokazów będzie można zapoznać się z pełną gamą traktorów. Jazdy testowe najbardziej luksusową wersją BluePower - czyli połączenie najwyższej wydajności z komfortem klasy premium, - to nie lada gratka dla koneserów rolnictwa.

Po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie jubileuszowa edycja traktora T7 w wersji Golden Jubilee - jest to jubileuszowa edycja z okazji 50-lecia fabryki w Basildon. Specjalna edycja ekskluzywnych traktorów z okazji złotego jubileuszu obejmuje dwa flagowe modele. Ciągnik T7.270 Auto Command Golden Jubilee to najmocniejszy traktor, jaki wyprodukowano kiedykolwiek w Basildon, a T6.160 Auto Command Golden Jubilee to przyszłość rolnictwa wielofunkcyjnego. Te dwa modele charakteryzują się metaliczną ciemnoniebieską barwą lakieru profondo Blue, osłoną tłumika i oznakowaniem modelu. Elementami dodatkowymi są: luksusowe wnętrze z opcjonalnym, w pełni skórzanym fotelem, oprawiona w skórę kierownica oraz wykładzina dywanowa o grubym włosiem i system automatycznego prowadzenia IntelliSteer.

Z okazji wspomnianego jubileuszu New Holland pragnie uhonorować również swoich klientów, dlatego kto odwiedzi pokazy DemoTour 2014 i zdecyduje się na zakup traktora serii T8, T7 lub T6 AutoCommand i T5 ElectroCommand ma zagwarantowaną nagrodę specjalną. W przypadku zakupu traktora serii T8 będzie to wycieczka do USA, zaś zakup ciągnika serii T7 nagrodzony zostanie wyjazdem do Wielkiej Brytanii, połączonym ze zwiedzaniem fabryki w Basildon. Z kolei kupno ciągnika serii T5 ElectroCommand lub T6 AutoCommand będzie równoznaczne z wygraniem wycieczki do Włoch i zwiedzaniem fabryki New Holland w Jesi.

Ponadto zostanie zaprezentowane skuteczne wykorzystywanie systemu PLM podczas zbioru zbóż oraz nowe rozwiązania wprowadzone w systemie Telematic, które pozwalają na monitorowanie i lokalizowanie na mapie pracujących maszyn.

- "_ Letnie pokazy organizowane przez New Holland to nie tylko nowoczesne maszyny rolnicze, ale również okazja dla zwiedzających do wymiany poglądów i doświadczeń z innymi rolnikami oraz możliwość uzyskania szczegółowych informacji od specjalistów New Holland. Mamy nadzieję, że w tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, dopisze równie dobra frekwencja, a uczestnicy wyniosą z pokazu wiele cennych doświadczeń i nowych informacji _" - mówi Józef Dębski, specjalista ds. maszyn żniwnych New Holland.

_ Źródło: Informacja prasowa _

Tagi: wyróżnione, aktualności, informacje, promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz