Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Naprawa i produkcja palet

0
Podziel się:

Palety jednorazowe, powszechnie wykorzystywane w magazynowaniu i transporcie różnego rodzaju towarów oraz materiałów, są bardzo ważnym narzędziem pracy wielu...

Naprawa i produkcja palet

Palety jednorazowe, powszechnie wykorzystywane w magazynowaniu i transporcie różnego rodzaju towarów oraz materiałów, są bardzo ważnym narzędziem pracy wielu firm. Aby odpowiednio spełniały swoje funkcje, muszą jednak posiadać określone cechy.

Jako że palety jednorazowe służą do magazynowania i składowania rozmaitych towarów, często układanych jeden na drugim, muszą być wytrzymałe i precyzyjnie wykonane. Cienkie sklejki i niechlujne łączenia świadczą o niskiej, jakości produktu, dlatego należy wybierać palety jednorazowe wykonane z grubego drewna, które posiadają solidne łączenia i nie "rozłażą się".

Palety jednorazowe, mimo że są tańsze od euro palet, nie powinny zbytnio od nich odbiegać. Dobre palety jednorazowe do złudzenia przypominają euro palety i cechują się podobnie długą żywotnością oraz wytrzymałością, z tą różnicą, że są po prostu tańsze. Jeżeli więc znajdziesz palety jednorazowe, których jakości jesteś pewien, nie musisz się obawiać, bo spiszą się tak samo dobrze jak euro palety.

Profesjonalnie wyprodukowane palety są wytrzymałe i gotowe na użycie nawet w ekstremalnych warunkach. Firma musi sobie jednak zdawać sprawę, że również błyskawiczna i bezproblemowa naprawa palet jest kluczem do zdobycia zaufania klientów.

http://www.pphuhorse.pl/produkcja-palet-jednorazowych.html

Dlaczego własny tartak to podstawa

Naprawa lub produkcja palet jest możliwa dzięki posiadaniu przez firmę profesjonalnego tartaku, dzięki czemu produkcja i poprawki są możliwe już na etapie doboru i przygotowania deski. Świadomość, po jakie deski sięgać, to absolutna podstawa działania w ramach najwyższych branżowych standardów.

Naprawa palet, sprzedaż trocin, produkcja palet - te wszystkie usługi łączą się w ramach profesjonalnej linii przystosowanej do przygotowania klientowi indywidualnego zamówienia w dowolnym rozmiarze. Zużyte palety są biodegradowalne i przyjazne środowisku. Przyjęcie zagranicznych standardów to możliwość świadczenia usług, takich jak produkcja i naprawa palet, na najwyższym poziomie, docenianym w międzynarodowej branży handlowej i transportowej.

PPHU "HORSE" SP. Z O.O. jako jedyne z nielicznych producentów w Polsce zajmuje się produkcją palet transportowych typu PRS 4 HT. Posiadamy linię produkcyjną firmy IM Hart AB oraz technologię na licencji holenderskiej, dzięki której nasze palety spełniają najsurowsze normy wytrzymałościowe. Palety transportowe naszej produkcji podlegają procesowi suszenia w nowoczesnej suszarni komorowej, co stanowi bardzo ważną zaletę dotyczącą wytrzymałości produktu. Suszenie palet jest pod stałym nadzorem, dzięki czemu produkt nie jest narażony na biodegradację. Skutkiem tego jest maksymalnie długi czas użytkowania naszych palet.

Nowoczesna technologia stosowana przez Horse Sp. z o.o. powoduje ,że napraw palet jest w pełni opłacalna i palety są używalne nawet przy bardzo dużych obciążeniach.

Więcej informacji na naszej stronie http://www.pphuhorse.pl/

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)