Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Produkty regionalne i tradycyjne na telefonach i komputerach

0
Podziel się:

Szanowni Państwo, oddajemy w Wasze ręce wyjątkową publikację: przewodnik kulinarny "Szlakiem dobrego smaku". Prezentuje on 36 polskich produktów z unijnymi...

Produkty regionalne i tradycyjne na telefonach i komputerach

Szanowni Państwo, oddajemy w Wasze ręce wyjątkową publikację: przewodnik kulinarny "Szlakiem dobrego smaku". Prezentuje on 36 polskich produktów z unijnymi oznaczeniami plus jeden, który takie oznaczenie lada moment dostanie. Przewodnik przygotowaliśmy w formie aplikacji na przenośne elektroniczne czytniki.

W przewodniku znajdziecie Państwo dodatkowo opisy regionów, z których wywodzą się produkty regionalne i tradycyjne, oraz różnego rodzaju ciekawostki. Chętni spróbować swych sił w kuchni znajdą w nim przepisy kulinarne wraz ze zdjęciami potraw przygotowanych z wykorzystaniem wybranych produktów regionalnych i tradycyjnych. Warto wspomnieć, że wszystkie przepyszne dania przygotowali dla nas topowi polscy szefowie kuchni.

Przewodnik zawiera też wyczerpujące informacje o wspólnotowym systemie ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych oraz charakterystykę oznaczeń: ChNP,* ChOG* oraz* GTS* - stanowi więc kompendium wiedzy nie tylko dla zainteresowanych konsumentów, ale i producentów, pragnących dołączyć do grona certyfikowanych wytwórców.

Wyznajemy zasadę, że wiedzą trzeba się dzielić, dlatego udostępniliśmy Wam darmową cyfrową wersję przewodnika. Znajdziecie ją pod następującym adresem:

http://www.trzyznakismaku.pl/szlakiem-dobrego-smaku/ Wersje drukowane można będzie wygrać w nadchodzących konkursach (zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.trzyznakismaku.pl, oraz fanpage na FB ). Szczegóły podamy już wkrótce.
W najbliższym czasie dostępna będzie także wersja na urządzenia iOS oraz Android.

Ciekawa treść, doskonałe przepisy i zjawiskowe fotografie czynią przewodnik "Szlakiem dobrego smaku" pozycją, z którą z pewnością warto się zapoznać!

Serdecznie zapraszamy do lektury!

Źródło: www.trzyznakismaku.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)