Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Waga i mata legowiskowa w jednym

0
Podziel się:

Na rynku dostępny jest ogromny wybór mat legowiskowych. Niektóre z takich produktów mają bardzo zaawansowane funkcje np. takie jak ważenie zwierząt.

Waga i mata legowiskowa w jednym
bEJQKNpN

Materac inteligentny dla krów, zawiera wbudowane czujniki, rejestruje wykorzystanie legowiska oraz wagę zwierzęcia. Dane przesyłane są do komputera, który dostarcza informacje o masie ciała, wykorzystaniu boksu, a nawet pozwala rozpoznawać poszczególne zwierzęta.
Materac z czujnikami jest alternatywą dla wag tradycyjnych. Wbudowane czujniki rejestrują oraz mierzą nacisk na podłoże. Impulsy są zamieniane na sygnały elektryczne i wysyłane do komputera.
Informacje z systemu użyć można do śledzenia wagi zwierzęcia oraz monitorowania jego dobrostanu. Dane informują również o wykorzystaniu poszczególnych boksów. Na przykład dowiedzieć się można, czy są boksy w oborze, które krowy wybierają częściej niż inne, lub takie które są omijane.
System zainstalować można w całej oborze, poszczególnych sekcjach czy nawet osobnych boksach. Materace dostępne są w wersji zwykłej i wodnej.
Materac Smart Madrassen zaprezentowany został na targach Agromek dzięki firmie StaldmĂŚglerne A/S.

bEJQKNqq
promowane
wiadomości rolnicze
KOMENTARZE
(0)