Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zdobądź zawód i 6 miesięczny staż: "Równi na rynku pracy" Recepta na pracę

0
Podziel się:

Jeśli jesteś w wieku 18-24, znajdujesz się w trudnej sytuacji, nie pracujesz, nie uczysz się, nie uczestniczysz w szkoleniach, zgłoś się do Centrum Edukacji i...

Zdobądź zawód i 6 miesięczny staż: "Równi na rynku pracy" Recepta na pracę

Jeśli jesteś w wieku 18-24, znajdujesz się w trudnej sytuacji, nie pracujesz, nie uczysz się, nie uczestniczysz w szkoleniach, zgłoś się do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy. W ramach projektu "Równi na rynku pracy" pomożemy Ci zwiększyć kwalifikacje zawodowe i kompetencje pracownicze, z nami m.in. ukończysz kurs zawodowy i 6 miesięczny staż.

Proponujemy bezpłatne: doradztwo zawodowe, wsparcie pedagogiczno-psychologiczne, zajęcia aktywnego poszukiwania pracy, kursy zawodowe przekwalifikowujące lub doskonalące, 6-miesięczny staż zawodowy u pracodawców wraz ze stypendium, szkolenie językowe, kurs cyfrowy, kurs prawa jazdy kat. B (możliwość uzyskania uprawnień do kierowania ciągnikiem). Pokrywamy koszty badań lekarskich, egzaminów kwalifikacyjnych, wyżywienia, ubezpieczenie NNW. Ponadto zapewniamy dofinansowanie kosztów dojazdu.

Do projektu możemy przyjąć osoby, które ukończyły szkołę podstawową i nie kontynuują nauki lub tegorocznych absolwentów szkół, w tym również studiów licencjackich, którzy nie mogą znaleźć zatrudnienia, ze szczególnym uwzględnieniem osób zamieszkujących tereny wiejskie oraz mniejsze miejscowości.

Uzyskaj bezpłatną pomoc specjalistów wysyłając maila zgłoszeniowego (wiek, absolwent/poszukujący pracy, adres, telefon) na adres: ceipm.bydgoszcz@ohp.pl Wiadomość prosimy zatytułować "Zgłoszenie do projektu". Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w projekcie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zapraszamy Cię do osobistej rozmowy - CEiPM, ul. Glinki 140, tel. 52 345 05 33

Źródło: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)