Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
promowane
07.07.2010 14:00

ZIELONE AGRO SHOW 2010

IX Międzynarodowa Wystawa Rolnicza "Zielone Agro Show 2010" odbyła się w weekend 22 - 23 maja w Kąkolewie gmina Grodzisk Wielkopolski. Jest to jedyna wystawa w...

Podziel się
Dodaj komentarz

IX Międzynarodowa Wystawa Rolnicza "Zielone Agro Show 2010" odbyła się w weekend 22 - 23 maja w Kąkolewie gmina Grodzisk Wielkopolski. Jest to jedyna wystawa w kraju, która poświęcona jest nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz dla bydła. W wystawie wzięło udział 130 wystawców, oraz około 20 tys. zwiedzających. Zainteresowaniem cieszyły się pokazy maszyn rolniczych, a także seminaria prowadzone przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR), dotyczące wdrażania programów w 2010 r., m.in. tworzenia i rozwoju mikroprzedsiębiorstw, modernizacji gospodarstw rolnych oraz premii dla młodych rolników. Na wystawie nie zabrakło maszyn rolniczych. W pokazach wzięło udział około 50 zestawów, z których wycofane zostały mało reprezentacyjne maszyny, tj. przetrząsacze i zgrabiarki. Wśród maszyn rolniczych zobaczyć można było prasy zwijająco stało - i zmiennokomorowe, przyczepy zbierające, prasoowijarki, siekarki i owijarki do bel.
Nowością tegorocznej wystawy był pokaz bydła hodowlanego, współorganizowany
z Wielkopolskim Związkiem Hodowców i Producentów Bydła. Zwiedzający mogli zobaczyć prezentację 20 jałówek, które pochodzą z najlepszych obór w województwie wielkopolskim.
Od 24 do 27 września w Bednarach koło Poznania odbędzie się XII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2010 r., na której zobaczyć można najnowocześniejsze maszyny rolnicze, urządzenia i środki produkcji, a także zdobyć najświeższą wiedzę z zakresu rolnictwa.

Tagi: promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz