Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychTraktory

Kubota L 4050

Porównaj parametry

Kubota L 4050

Kubota, traktor

traktory Kubota L 4050

Ciągnik Kubota L 4050 to model, dzięki któremu ze spokojem pracować można w sadzie, na polu oraz sprzątając. Istotnym faktem jest, że maszyna ta nie jest wyposażona w elektronikę i komputer, dzięki czemu może służyć wiele lat bezawaryjnie. Jego konstrukcja jest lekka i prosta, co jest dla tego pojazdu kolejnym atutem. Ciągnik pod maską ma cichy i wydajny silnik.
Aby ułatwić prowadzenie pojazdu zamontowano wspomaganie kierownicy. Producent pomyślał także o wielu dodatkowych narzędziach i elementach pomocnych przy pracy. W standardowym wyposażeniu oferowany jest WOM o dwóch prędkościach: 540 i 540E. To kolejny przykład, że dla firmy Kubota ekonomia nie jest czymś obcym.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelKubota L 4050
producentKubota
rodzajtraktor
prędkości 30,3km/h
moc znamionowa 50,8km
WOM Tak; 540/540e
liczba biegów 16/16
napęd na 4 koła Tak
udźwig podnośnika 1750kg
silnik 4-cylindry
pompy hydrauliczne 35,6l/min
Nazwa Cena Zmiana tyg.
5,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Sadzenie kanny
  Sadzenie kanny więcej

  Kanna, czyli inaczej paciorecznik należy do rodziny paciorecznikowatych. Do jej rodzaju zalicza się ok. 60 gatunków. Nasiona tej rośliny przypominają paciorki, stąd jej Polska nazwa.

  • Sadzenie chmielu
   Sadzenie chmielu więcej

   Chmiel należy do roślin z gatunku pnących. Występuje ok. 5 różnych odmian, które rosną w klimacie umiarkowanym. Chmiel jest bardzo popularny przez wzgląd na wykorzystanie jego szyszek do produkcji piwa.

   • Sadzenie sałaty
    Sadzenie sałaty więcej

    Sałata to warzywo, które występuje w kilku odmianach. Jest bogata w składniki odżywcze. Sałata jest również łatwa w uprawie, można posadzić ją w domu lub w ogrodzie.

    • Sadzenie pelargonii
     Sadzenie pelargonii więcej

     Pelargonie kwitną bardzo obficie i bardzo długo, zdobią balkony i nie są trudne w uprawie. Większość kwiatów pelargonii wytwarza olejki eteryczne, dzięki czemu roślina ma przyjemny zapach. Pelargonie należą do roślin balkonowych, nie lubią zbyt niskiej temperatury, dlatego na zimę należy je przenieść do pomieszczenia. Od maja, aż do jesieni zdobią nasze ogrody czy balkony.