Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychTraktory

Kubota L 4050

Porównaj parametry

Kubota L 4050

Kubota, traktor

traktory Kubota L 4050

Ciągnik Kubota L 4050 to model, dzięki któremu ze spokojem pracować można w sadzie, na polu oraz sprzątając. Istotnym faktem jest, że maszyna ta nie jest wyposażona w elektronikę i komputer, dzięki czemu może służyć wiele lat bezawaryjnie. Jego konstrukcja jest lekka i prosta, co jest dla tego pojazdu kolejnym atutem. Ciągnik pod maską ma cichy i wydajny silnik.
Aby ułatwić prowadzenie pojazdu zamontowano wspomaganie kierownicy. Producent pomyślał także o wielu dodatkowych narzędziach i elementach pomocnych przy pracy. W standardowym wyposażeniu oferowany jest WOM o dwóch prędkościach: 540 i 540E. To kolejny przykład, że dla firmy Kubota ekonomia nie jest czymś obcym.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelKubota L 4050
producentKubota
rodzajtraktor
prędkości 30,3km/h
moc znamionowa 50,8km
WOM Tak; 540/540e
liczba biegów 16/16
napęd na 4 koła Tak
udźwig podnośnika 1750kg
silnik 4-cylindry
pompy hydrauliczne 35,6l/min
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Uprawa dyni
  Uprawa dyni więcej

  Pochodząca z Ameryki Środkowej dynia to prawdziwa skarbnica witamin i cennych związków. Posiada właściwości moczopędna oraz żółciopędne a także usprawnia pracę przewodu pokarmowego i moczowego, zapobiega zaparciom.

  • Sadzenie chmielu
   Sadzenie chmielu więcej

   Chmiel należy do roślin z gatunku pnących. Występuje ok. 5 różnych odmian, które rosną w klimacie umiarkowanym. Chmiel jest bardzo popularny przez wzgląd na wykorzystanie jego szyszek do produkcji piwa.

   • Sadzenie porzeczki
    Sadzenie porzeczki więcej

    Porzeczka to wieloletni krzew, który rośnie w stanie naturalnym w wielu miejscach na terenie Polski. Do najczęściej spotykanych porzeczek należą porzeczka czarna i czerwona.

    • Sadzenie wrzosu
     Sadzenie wrzosu więcej

     Wrzosy to rośliny, które najlepiej rosną w grupach. Najładniej wyglądać będą w ogrodzie na usypanym specjalnie dla nich wzniesieniu. Wrzosy należą do roślin miododajnych, z całą pewnością przyciągną owady, dlatego warto nie sadzić ich blisko posesji.