Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychTraktory

Kubota L 4050

Porównaj parametry

Kubota L 4050

Kubota, traktor

traktory Kubota L 4050

Ciągnik Kubota L 4050 to model, dzięki któremu ze spokojem pracować można w sadzie, na polu oraz sprzątając. Istotnym faktem jest, że maszyna ta nie jest wyposażona w elektronikę i komputer, dzięki czemu może służyć wiele lat bezawaryjnie. Jego konstrukcja jest lekka i prosta, co jest dla tego pojazdu kolejnym atutem. Ciągnik pod maską ma cichy i wydajny silnik.
Aby ułatwić prowadzenie pojazdu zamontowano wspomaganie kierownicy. Producent pomyślał także o wielu dodatkowych narzędziach i elementach pomocnych przy pracy. W standardowym wyposażeniu oferowany jest WOM o dwóch prędkościach: 540 i 540E. To kolejny przykład, że dla firmy Kubota ekonomia nie jest czymś obcym.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelKubota L 4050
producentKubota
rodzajtraktor
prędkości 30,3km/h
moc znamionowa 50,8km
WOM Tak; 540/540e
liczba biegów 16/16
napęd na 4 koła Tak
udźwig podnośnika 1750kg
silnik 4-cylindry
pompy hydrauliczne 35,6l/min
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Sadzenie chmielu
  Sadzenie chmielu więcej

  Chmiel należy do roślin z gatunku pnących. Występuje ok. 5 różnych odmian, które rosną w klimacie umiarkowanym. Chmiel jest bardzo popularny przez wzgląd na wykorzystanie jego szyszek do produkcji piwa.

  • Sadzenie irysów
   Sadzenie irysów więcej

   Irysy (inaczej nazwane kosaćcami) to kwiaty, które najczęściej rosną w stanie dzikim. W przyrodzie występuje ich ponad 200 gatunków. Do najpopularniejszych gatunków, które najczęściej można spotkać w ogrodach zalicza się irysy bródkowe.

   • Sadzenie czarnej porzeczki
    Sadzenie czarnej porzeczki więcej

    Porzeczka czarna to gatunek należący do rośliny agrestowatych. Jest to krzew, który zazwyczaj osiąga ok. 2m wysokości. Owoce czarnej porzeczki nadają się zarówno do spożycia od razu, jak i w formie przetworzonej. Ma duże właściwości lecznicze i jest bogata w witaminę C i PP.

    • Sadzenie awokado
     Sadzenie awokado więcej

     Awokado jest rośliną tropikalną, wiec nie przepada za niskimi temperaturami, optymalna do wzrostu temperatura nie może być niższa niż 20°C, lubi też wilgotne podłoże, należy ją obficie podlewać w szczególności latem. Roślina ta potrzebuje żyznej gleby, a jej pH nie powinno przekraczać 8.