Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychTraktory

Kubota L 4050

Porównaj parametry

Kubota L 4050

Kubota, traktor

traktory Kubota L 4050

Ciągnik Kubota L 4050 to model, dzięki któremu ze spokojem pracować można w sadzie, na polu oraz sprzątając. Istotnym faktem jest, że maszyna ta nie jest wyposażona w elektronikę i komputer, dzięki czemu może służyć wiele lat bezawaryjnie. Jego konstrukcja jest lekka i prosta, co jest dla tego pojazdu kolejnym atutem. Ciągnik pod maską ma cichy i wydajny silnik.
Aby ułatwić prowadzenie pojazdu zamontowano wspomaganie kierownicy. Producent pomyślał także o wielu dodatkowych narzędziach i elementach pomocnych przy pracy. W standardowym wyposażeniu oferowany jest WOM o dwóch prędkościach: 540 i 540E. To kolejny przykład, że dla firmy Kubota ekonomia nie jest czymś obcym.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelKubota L 4050
producentKubota
rodzajtraktor
prędkości 30,3km/h
moc znamionowa 50,8km
WOM Tak; 540/540e
liczba biegów 16/16
napęd na 4 koła Tak
udźwig podnośnika 1750kg
silnik 4-cylindry
pompy hydrauliczne 35,6l/min
Nazwa Cena Zmiana tyg.
5,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Sadzenie chili
  Sadzenie chili więcej

  Papryka chili, czy inaczej papryka ostra to odmiana papryki o bardzo ostrym smaku. Sadzenie chili powinno odbywać się w dobrze przepuszczalnym podłożu, które będzie dobrze odprowadzać wodę, papryka stanowczo lepiej zniesie przesuszenie niż przelanie jej wodą. Wymagają też odpowiednio wysokich temperatur.

  • Sadzenie konopi
   Sadzenie konopi więcej

   Do donicy należy wsypać odpowiednią ilość ziemi, nie powinno być w ziemi pestycydów i żadnych szkodników. Ziemia powinna natomiast być bogata w azotany i odpowiednio wilgotna

   • Sadzenie frezji
    Sadzenie frezji więcej

    Frezje to byliny z rodziny kosaćcowatych, do tego gatunku zalicza się 6 różnych rodzajów kwiatów. Są to rośliny, które przybyły z Przylądka Dobrej Nadziei. Wymagają, więc odpowiedniej dla tamtejszego klimatu temperatury i dobrej gleby.

    • Sadzenie tytoniu
     Sadzenie tytoniu więcej

     Tytoń to rodzaj zielnej rośliny, która pochodzi z rodziny psiankowatych. Tytoń uprawiany jest głównie do produkcji produktów tytoniowych, takich jak papierosy, można go również uprawiać, jako roślinę ozdobną.