Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
oprac. Katarzyna Mikołajewska
|

Minister zaproponował Putinowi eksport wieprzowiny do Indonezji. Prezydent wybuchnął śmiechem

100
Podziel się:

Minister Rolnictwa Aleksander Tkaczow zaproponował zwiększenie eksportu wieprzowiny do Indonezji. - Oni nie jedzą wieprzowiny - powiedział Putin, podkreślając, że Indonezja jest krajem muzułmańskim. Tkaczow tłumaczył, że chodziło mu o Koreę Południową, po czym zapytał "A co to za różnica?". Prezydent Rosji nie dał rady powstrzymać wybuchu śmiechu.

Prezydent Rosji nie mógł powstrzymać śmiechu
Prezydent Rosji nie mógł powstrzymać śmiechu (REUTERS)

Rosyjski minister rolnictwa Aleksander Tkaczow zaproponował zwiększenie eksportu wieprzowiny do Indonezji. - Oni nie jedzą wieprzowiny - zauważył Putin podkreślając, że Indonezja jest krajem muzułmańskim.

- Niemcy produkują rocznie 5,5 mln ton wieprzowiny, z czego prawie 3 mln eksportują do innych krajów, takich jak Chiny, Indonezja, Japonia, czy Korea. Dlatego nie możemy przestać eksportować wieprzowiny. Musimy zwiększyć produkcję - powiedział do prezydenta Rosji Aleksander Tkaczow, minister rolnictwa.

- Jak wiecie Daleki Wschód daje wiele możliwości - rozwijał wątek Tkaczow.

- Indonezja to kraj muzułmański. Oni nie jedzą wieprzowiny - powiedział lekko skonsternowany i rozbawiony Władimir Putin.

- Zgadza się. Korea Południowa - poprawił się Tkaczow, po czym kontynuował. - Zwiększenie produkcji sprawi... - tu Tkaczow przerwał. - A co to za różnica? - zapytał po chwili Putina, co rozbawiło prezydenta Rosji, który nie powstrzymał wybuchu śmiechu i schował twarz w dłoniach.

Niemcy produkują rocznie 5,5 mln ton wieprzowiny, z czego prawie 3 mln eksportują do innych krajów, takich jak Chiny, Indonezja, Japonia, czy Korea. Dlatego nie możemy przestać eksportować wieprzowiny. Musimy zwiększyć produkcję

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-rosja-bedzie-eksportowac-wieprzowine-do-muzulmanskiej-indone,nId,2453640#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(100)
PC
5 lata temu
Ma gość głowę na karku i potrafi sensownie odpowiedzieć co myśli. Adrian mógłby się od niego uczyć asertywności.
Stax
5 lata temu
No oczywiście, że niby taki z niego ludzki gościu.
koko
5 lata temu
Putin sam wygląda jak świnia.
alee
5 lata temu
Takich "hahowców" to u nas w PISowskim rządzie prawie większość.
Cynk
5 lata temu
Jak Putin rozkaże to będą żreć, inaczej białe marozy.
...
Następna strona