Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Minister zaproponował Putinowi eksport wieprzowiny do Indonezji. Prezydent wybuchnął śmiechem

Minister zaproponował Putinowi eksport wieprzowiny do Indonezji. Prezydent wybuchnął śmiechem

Prezydent Rosji nie mógł powstrzymać śmiechu Fot. REUTERS
Prezydent Rosji nie mógł powstrzymać śmiechu

Rosyjski minister rolnictwa Aleksander Tkaczow zaproponował zwiększenie eksportu wieprzowiny do Indonezji. - Oni nie jedzą wieprzowiny - zauważył Putin podkreślając, że Indonezja jest krajem muzułmańskim.

 

 

- Niemcy produkują rocznie 5,5 mln ton wieprzowiny, z czego prawie 3 mln eksportują do innych krajów, takich jak Chiny, Indonezja, Japonia, czy Korea. Dlatego nie możemy przestać eksportować wieprzowiny. Musimy zwiększyć produkcję - powiedział do prezydenta Rosji Aleksander Tkaczow, minister rolnictwa.

- Jak wiecie Daleki Wschód daje wiele możliwości - rozwijał wątek Tkaczow.

- Indonezja to kraj muzułmański. Oni nie jedzą wieprzowiny - powiedział lekko skonsternowany i rozbawiony Władimir Putin.

- Zgadza się. Korea Południowa - poprawił się Tkaczow, po czym kontynuował. - Zwiększenie produkcji sprawi... - tu Tkaczow przerwał. - A co to za różnica? - zapytał po chwili Putina, co rozbawiło prezydenta Rosji, który nie powstrzymał wybuchu śmiechu i schował twarz w dłoniach.

 

Niemcy produkują rocznie 5,5 mln ton wieprzowiny, z czego prawie 3 mln eksportują do innych krajów, takich jak Chiny, Indonezja, Japonia, czy Korea. Dlatego nie możemy przestać eksportować wieprzowiny. Musimy zwiększyć produkcję

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-rosja-bedzie-eksportowac-wieprzowine-do-muzulmanskiej-indone,nId,2453640#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Czytaj także
Polecane galerie
PC
2017-11-26 21:47
Ma gość głowę na karku i potrafi sensownie odpowiedzieć co myśli. Adrian mógłby się od niego uczyć asertywności.
Stax
2017-10-18 18:57
No oczywiście, że niby taki z niego ludzki gościu.
koko
2017-10-18 18:00
Putin sam wygląda jak świnia.
Pokaż wszystkie komentarze (100)