Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Minister zaproponował Putinowi eksport wieprzowiny do Indonezji. Prezydent wybuchnął śmiechem

Minister Rolnictwa Aleksander Tkaczow zaproponował zwiększenie eksportu wieprzowiny do Indonezji. - Oni nie jedzą wieprzowiny - powiedział Putin, podkreślając, że Indonezja jest krajem muzułmańskim. Tkaczow tłumaczył, że chodziło mu o Koreę Południową, po czym zapytał "A co to za różnica?". Prezydent Rosji nie dał rady powstrzymać wybuchu śmiechu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(REUTERS)
Prezydent Rosji nie mógł powstrzymać śmiechu

Rosyjski minister rolnictwa Aleksander Tkaczow zaproponował zwiększenie eksportu wieprzowiny do Indonezji. - Oni nie jedzą wieprzowiny - zauważył Putin podkreślając, że Indonezja jest krajem muzułmańskim.

- Niemcy produkują rocznie 5,5 mln ton wieprzowiny, z czego prawie 3 mln eksportują do innych krajów, takich jak Chiny, Indonezja, Japonia, czy Korea. Dlatego nie możemy przestać eksportować wieprzowiny. Musimy zwiększyć produkcję - powiedział do prezydenta Rosji Aleksander Tkaczow, minister rolnictwa.

- Jak wiecie Daleki Wschód daje wiele możliwości - rozwijał wątek Tkaczow.

- Indonezja to kraj muzułmański. Oni nie jedzą wieprzowiny - powiedział lekko skonsternowany i rozbawiony Władimir Putin.

- Zgadza się. Korea Południowa - poprawił się Tkaczow, po czym kontynuował. - Zwiększenie produkcji sprawi... - tu Tkaczow przerwał. - A co to za różnica? - zapytał po chwili Putina, co rozbawiło prezydenta Rosji, który nie powstrzymał wybuchu śmiechu i schował twarz w dłoniach.

Niemcy produkują rocznie 5,5 mln ton wieprzowiny, z czego prawie 3 mln eksportują do innych krajów, takich jak Chiny, Indonezja, Japonia, czy Korea. Dlatego nie możemy przestać eksportować wieprzowiny. Musimy zwiększyć produkcję

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-rosja-bedzie-eksportowac-wieprzowine-do-muzulmanskiej-indone,nId,2453640#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Tagi: putin, wiadomości, gospodarka, gospodarka światowa, promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
17-10-2017

AndrettiPutin jest THE BEST :)

17-10-2017

vbCóż, wypisz wymaluj jak pisowski ekspert.

17-10-2017

hahaWidać ministrowie w Rosji są na podobnym poziomie jak ci w Polsce ;)

Rozwiń komentarze (100)