Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Tomasz Sąsiada
|

Będzie lepiej niż przed rokiem. Tegoroczna zima nie wyrządziła strat w polskich sadach

7
Podziel się:

Tegoroczna zima nie wyrządziła strat w polskich sadach. A zatem możemy się spodziewać, że jabłek będzie więcej niż przed rokiem. Co prawda przed nami jeszcze kwiecień, w którym też potrafi być zimno, ale na obecną chwilę jest dobrze – mówi w programie Money. To się liczy Małgorzata Skoczewska, rzecznik rynku hurtowego w Broniszach. Jak dodaje, można już dostać pierwsze polskie nowalijki.

Będzie lepiej niż przed rokiem. Tegoroczna zima nie wyrządziła strat w polskich sadach
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Tegoroczna zima nie wyrządziła strat w polskich sadach. A zatem możemy się spodziewać, że jabłek będzie więcej niż przed rokiem. Co prawda przed nami jeszcze kwiecień, w którym też potrafi być zimno, ale na obecną chwilę jest dobrze - mówi w programie "Money. To się liczy" Małgorzata Skoczewska, rzecznik rynku hurtowego w Broniszach. Jak dodaje, można już dostać pierwsze polskie nowalijki.

wiadomości
wideo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(7)
Jan S
6 lat temu
No i co z tego ceny i tak pójdą do góry
Merlin
6 lat temu
Przypominam sobie drwiny dziadka Kazika (był pierwszym sadownikiem na terenie Ziem Zachodnich po zakończeniu II WOJNY ŚWIATOWEJ) mawiał On bowiem:jeszcze z drzew nie zbierzesz a już Ci zawistni sąsiedzi kasę za sezon policzą. Najszybsi to po kwiatach oszacują nie czekając nawet na zawiązki. HEHE HEHE. NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO
Ogrodnik
6 lat temu
Zalosny autorze artykulu, w zeszlym roku to nie zima spowodowala straty w sadach tylko snieg i mroz na poczatku maja!!!
kłaniajcie si...
6 lat temu
Jak zima lekka to robactwo i myszy czynią w polach Waterloo.
Sliwka
6 lat temu
Dzięki bohaterskiej postawie rządu, ktory dmuchal na wschód jabłek będzie wiecej. Cena za to będzie wyższa uwzględniając premie+.