Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Będzie lepiej niż przed rokiem. Tegoroczna zima nie wyrządziła strat w polskich sadach

Tegoroczna zima nie wyrządziła strat w polskich sadach. A zatem możemy się spodziewać, że jabłek będzie więcej niż przed rokiem. Co prawda przed nami jeszcze kwiecień, w którym też potrafi być zimno, ale na obecną chwilę jest dobrze – mówi w programie Money. To się liczy Małgorzata Skoczewska, rzecznik rynku hurtowego w Broniszach. Jak dodaje, można już dostać pierwsze polskie nowalijki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Kamionka/REPORTER)

Tegoroczna zima nie wyrządziła strat w polskich sadach. A zatem możemy się spodziewać, że jabłek będzie więcej niż przed rokiem. Co prawda przed nami jeszcze kwiecień, w którym też potrafi być zimno, ale na obecną chwilę jest dobrze - mówi w programie "Money. To się liczy" Małgorzata Skoczewska, rzecznik rynku hurtowego w Broniszach. Jak dodaje, można już dostać pierwsze polskie nowalijki.

Tagi: nowalijki, wiadomości, wideo, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
24-03-2018

OgrodnikZalosny autorze artykulu, w zeszlym roku to nie zima spowodowala straty w sadach tylko snieg i mroz na poczatku maja!!!

24-03-2018

kłaniajcie się bogini BASTETJak zima lekka to robactwo i myszy czynią w polach Waterloo.

24-03-2018

zbochumDzieki agresywnej wobec Rosji polityce Rządu PiS i czołowego rusofoba Maciorewicza Polsce odpadł ten wielki Rynek zbytu naszych jabłek, warzyw i … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (7)