Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Certyfikaty Doliny Strugu szansą na rozwój regionu

0
Podziel się:

Położona na Podkarpaciu "Dolina Strugu" prowadzi aktualnie na terenie 4-ech gmin program "Sami Sobie", który stał się świetną okazją do rozwoju tego regionu. To...

Certyfikaty Doliny Strugu szansą na rozwój regionu

Położona na Podkarpaciu "Dolina Strugu" prowadzi aktualnie na terenie 4-ech gmin program "Sami Sobie", który stał się świetną okazją do rozwoju tego regionu. To przedsięwzięcie, które będzie zapewniać przez najbliższe lata wiele perspektyw i możliwości. Region już dziś zyskuje naprawdę wiele - zarówno mieszkańcy, odwiedzający te okolice turyści (rozwój agroturystyki), pszczelarze, rolnicy czy też dostawcy produktów lokalnych.

Przez cały czas trwania projektu region otrzyma profesjonalne doradztwo skupiające się na obraniu odpowiedniej i najlepszej strategii. Dowie się jak najlepiej się promować i jakie działania przyniosą najwięcej korzyści.

Z pewnością zyska również lokalna turystyka . Wszystko to dzięki wzbogaceniu oferty o liczne atrakcje agroturystyczne, które uatrakcyjnią region Doliny Strugu i przyciągną turystów.

W ramach spotkań prelegenci prosto ze Szwajcarii podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Przeprowadzą oni szkolenia i wykłady dla uczestników Szkoły Liderów na temat rozwoju regionalnego i promocji regionu Doliny Strugu. Słuchacze poznają również tajniki budowania skutecznej strategii, najlepszej dla danego okręgu. Szwajcarscy partnerzy pomogą opracować efektywną promocję marki "Doliny Strugu" tak, aby osiągnąć sukces.

Certyfikaty Doliny Strugu

Wszystkich przedsiębiorców, rolników i rękodzielników z terenu Doliny Strugu zachęca się do starania o uzyskanie certyfikatu "Doliny Strugu". Jeżeli produkujesz naturalne i unikalne produkty lokalne powinieneś złożyć wniosek już dziś! Dlaczego?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom

Konsumenci są coraz bardziej świadomi. Dla przykładu - tematyka zdrowego odżywiania nie jest już tak odległa jak kiedyś. Dziś każdy chce dbać o zdrowie i jeść tylko sprawdzone produkty. Popyt i zapotrzebowanie na naturalne, zdrowie produkty jest coraz większy. Konsumenci chcą produktów nieprzetworzonych, ekologicznych - ze znanego źródła.

Kto może ubiegać się o certyfikat?

Certyfikat "Doliny Strugu" to wsparcie lokalnych przedsiębiorców i pomoc w rozwoju. Certyfikacja jest całkowicie bezpłatna, dlatego tym bardziej warto spróbować! Szczególnie zachęcani do udziału są producenci żywności ekologicznej, wyrobów lokalnych, przetwórców lokalnych

produktów oraz gospodarstwa agroturystyczne "Doliny Strugu" .

Jakie korzyści dają certyfikaty Doliny Strugu?

Posiadanie certyfikatu "Doliny Strugu" to same korzyści! Zainteresowani zyskują w ten sposób wsparcie w zakresie

działań promocyjnych, dzięki czemu wyroby czy produkty trafią do szerszego grona odbiorców. Skorzystają również ze wsparcia w sprzedaży - poprzez targi czy jarmarki beneficjenci mają szansę pozyskania nowych klientów, który jeszcze nie znają ich produktów. To wszystko dzięki fachowcom, którzy chętnie pomagają rozwijać prowadzoną działalność.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)