Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
promowane
31.05.2010 21:50

Czujnik strat ziarna - miernik strat.

Wiele nowych kombajnów zbożowych na rynku wyposażonych jest w mierniki strat ziarna z czujnikami strat pod sitami oraz wytrząsaczem. Urządzenia te sprawiają, że...

Podziel się
Dodaj komentarz

Wiele nowych kombajnów zbożowych na rynku wyposażonych jest w mierniki strat ziarna z czujnikami strat pod sitami oraz wytrząsaczem. Urządzenia te sprawiają, że rentowność zbiorów znacznie wzrasta.

Czujniki strat mają szeroki zakres czułości dzięki, któremu można skalibrować miernik na każdy rodzaj zbiorów od pszenicy po kukurzydzę czy gorczycę.

Prostota eksploatacji oraz montażu jest dodatkowym atutem. Mierniki wykonane są z wysokiej jakości elementów, wodo i olejo odporne złącza, czujniki pod osłonowymi blachami chromo-niklowymi, oraz uniwersalność montażu powoduje, że nawet wysłużone kombajny Bizon mogą zostać doposażone w te urządzenia.

Zastosowana elektronika nie należy do najtańszych ale prawdopodobny zwrot kosztów zakupu tych urządzeń szacuje się na 1 do 2 sezonów. Wszystkie elementy są elementami wymiennymi. Wszystkich ainteresowanych zapraszamy na www.stolydorzepaku.pl gdzie znajduje się kontak do naszego sprzedawcy.

Tagi: promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz