Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Lepsze zarządzanie brojlerami z aplikacją Hodowla+

0
Podziel się:

Hodowla+ umożliwia monitoring wzrostu brojlerów w wielu kurnikach jednocześnie. Funkcje aplikacji ułatwiają hodowcom obliczanie, analizę i archiwizację...

Hodowla+ umożliwia monitoring wzrostu brojlerów w wielu kurnikach jednocześnie. Funkcje aplikacji ułatwiają hodowcom obliczanie, analizę i archiwizację kluczowych parametrów stada. Dzięki temu porównywanie danych staje się proste, szybkie i przyjemne.

Aby kontrolować wzrost swoich stad, hodowcy zazwyczaj zapisują dane na papierowych kartach produkcyjnych lub w arkuszach Excela. Cały ten proces wraz z porównywaniem wcześniejszych zestawień zajmuje bardzo wiele czasu. Jednocześnie trudno przewidywać nadchodzące zmiany na fermie, mając przed sobą wiele statystyk na różnych stronach. W odpowiedzi na te problemy powstała aplikacja Hodowla+, której funkcje szybkiego monitoringu i obliczania danych zaoszczędzą czas niezbędny na dbanie o jakość stada.

Hodowca po zalogowaniu do programu z przeglądarki dowolnego urządzenia, zobaczy graficzną listę wszystkich swoich kurników i trwających na nich wstawień. W kilka sekund będzie w stanie ocenić sytuacje, porównując rzeczywiste dane (tj. wiek, wagę, ilości spożywanej wody i paszy oraz poziomu śmiertelności) z normami, co ułatwi utrzymanie prawidłowych standardów tuczu. - _ Podgląd na parametry chowu w czasie rzeczywistym maja również specjaliści Tasomix, __ co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo hodowli. Jeśli zauważą niekorzystne tendencje dla stada, to pomogą właścicielowi zoptymalizować jego warunki zanim wystąpią problemy _- tłumaczy Robert Sobczak z Tasomix, który jest pomysłodawcą aplikacji.

Aplikacja Hodowla+ od Tasomix jest pierwszą taką na polskim rynku, która będzie dostępna dla aktualnych klientów firmy od października 2017 roku. Odwiedzając stronę internetową www.hodowlaplus.pl poznamy szczegóły dotyczące działania programu, gdzie również możemy wyrazić chęć skorzystania z aplikacji.

Źródło: Informacja prasowa

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)