Notowania

wyróżnione
15.03.2016 14:55

Targi AGROTECH ponownie w halach Neptunusa

Wrocław, 8 marca 2016 - Kolejna edycja największych targów rolniczych odbędzie się w dniach 18-20 marca w Kielcach. W zeszłym roku w AGROTECH wzięło udział 61,5...

Podziel się
Dodaj komentarz

Wrocław, 8 marca 2016 - * Kolejna edycja największych targów rolniczych odbędzie się w dniach 18-20 marca w Kielcach. W zeszłym roku w AGROTECH wzięło udział 61,5 tysiąca zwiedzających, co stanowi rekord w porównaniu z poprzednimi edycjami. Czy w tym roku wydarzenie odwiedzi jeszcze więcej osób? Organizatorzy mają przed sobą duże wyzwanie. Jak co roku infrastrukturę na targi zapewni firma Neptunus, lider w dziedzinie budowli tymczasowych.*

Rozpoczęcie rolniczej wiosny

To już XXII edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH. W tym roku 700 wystawców z różnych krajów zaprezentuje nowoczesny sprzęt rolniczy, przedstawi swoje oferty oraz najnowsze trendy w branży. Targi, które rozpoczynają rolniczą wiosnę, są obowiązkowym wydarzeniem dla przedstawicieli gospodarstw rolnych. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z fachowych porad, konsultacji oraz specjalistycznych szkoleń. Na targach pojawią się też przedstawiciele najważniejszych instytucji państwowych z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz odbędzie się wiele ważnych ogólnopolskich ceremonii, takich jak wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, wręczenie prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

Rekord powierzchni pobity

Zeszłoroczne targi AGROTECH były rekordowe pod względem liczby uczestników - wzięło w nich udział 61,5 tysiąca zwiedzających. Natomiast w tym roku zostanie pobity rekord powierzchni. Łącznie będzie to 62,5 tysiąca metrów kwadratowych wliczając hale, cztery zewnętrzne pawilony wystawiennicze oraz teren otwarty. Komfortowe, przeszklone i profesjonalnie wykończone hale tymczasowe dostarczy firma Neptunus. Największy pawilon, tzw. gigant zajmie 7,5 tysiąca metrów kwadratowych - takiej struktury nie zbudowano jeszcze dotychczas na żadnej imprezie nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Obiekt ma 50 metrów szerokości oraz 150 metrów długości i pomieści aż 200 stoisk wystawowych.

_ "Niezależnie od tego jak duży obiekt jest potrzebny, nasza technologia pozwala na dostarczenie odpowiednich konstrukcji bez względu na wyzwanie. Jesteśmy dumni z tego, że budujemy infrastrukturę na tak ważne wydarzenie w branży rolniczej i dokładamy wszelkich starań, aby końcowy efekt przewyższył oczekiwania klienta " _ - mówi Dorrie Eilers, Dyrektor firmy Neptunus.

Targi świadczą o dużym rozwoju światowego rolnictwa i są dobrą okazją do wymiany doświadczeń w gronie osób zainteresowanych branżą.

O firmie Neptunus

Neptunus jest międzynarodową firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości hal tymczasowych na potrzeby branży eventowej oraz demontowalnych budowli. Obiekty Neptunusa były dotychczas wykorzystywane podczas wydarzeń takich jak: Konferencja Narodów Zjednoczonych COP19/CMP9, Euro 2012, targi Inter Cars, czy turniej tenisowy Wimbledon. Neptunus został także oficjalnie uznany dostawcą obiektów na Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Londynie 2012. Firma regularnie dostarcza rozwiązania dla marek takich jak Audi, BMW, Mercedes, Philips oraz Volkswagen. W dziedzinie mobilnych obiektów całorocznych firma Neptunus oferuje szeroki wachlarz zastosowań. Specjalnie przygotowane hale mogą pełnić funkcje sklepów, supermarketów, hal sportowych, salonów, wystaw, sal konferencyjnych czy obiektów restauracyjnych. Firma ma oddział we Wrocławiu, w którym znajduje się biuro handlowe oraz dział produkcji. Neptunus jest zdobywcą złotej nagrody w konkursie ISEM w kategorii Obiekty Eventowe 2013.

Więcej informacji znajduje się na stronie na www.neptunus.pl


Kontakt dla mediów:

Joanna Berger, tel. (+22) 661 53 61, e-mail: joanna.berger@lewispr.com

Tagi: wyróżnione, aktualności, informacje, promowane, wiadomości rolnicze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz