Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychOpryskiwacze

John Deere M952i

Porównaj parametry

John Deere M952i

John Deere, opryskiwacz

opryskiwacze John Deere M952i

Opryskiwacz M952i z firmy John Deere ma szerokość belki podwójnie składanej 24-30m, potrójnie składanej 24-40m. Belka może działać na wysokości 200 cm. Zbiornik główny ma wielkość 5200 litrów, zbiornik na wodę do płukania ma 620 litrów, a do mycia rąk - 18 litrowy zbiornik. Opryskiwacz nadaje się do wszelkich upraw nawet tych bardzo wymagających, wszystko to dzięki specjalnym technologiom umożliwiającym konfiguracje do odpowiednich upraw.
Elementem ułatwiającym pracę jest wyświetlacz GreenStar3 z ekranem dotykowym. Dzięki niemu można kontrolować wydajność, prowadzić maszynę. Wyświetlacz ten umożliwia włączenie trybu czuwania podczas transportu. Co ważne posiada automatyczne rozpoznawanie narzędzi oraz aplikacje do prowadzenia dokumentacji, a także do sterowania wielkością dawki. W obudowie znajduje się port USB. GreenStar 3 współpracuje z magistralą ISOBUS.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelJohn Deere M952i
producentJohn Deere
rodzajopryskiwacz
pojemność zbiornika głównego do oprysku 5460l
pompa główna l/min 280
wys.zawieszenia belki 200cm
waga maszyny 5370kg
poj. zbiornika do mycia rąk 18l
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
  • Wiosna w zbożach
    Wiosna w zbożach więcej

    W Polsce powierzchnia uprawy zbóż wynosi około 8 mln ha, czyli ponad 70% ogólnej struktury zasiewów, z czego około 2 mln ha zajmuje pszenica. Jej forma ozima...

    • Sadzenie czosnku
      Sadzenie czosnku więcej

      Sadzenie czosnku można podzielić na jesienne i wiosenne. Jesienne należy rozpocząć w drugiej połowie października, natomiast to wiosenne pod koniec marca lub na początku kwietnia. Powinniśmy zwrócić również uwagę na pogodę, przy jakiej sadzimy czosnek. W deszczowe dni lepiej tego nie robić.

      • Sadzenie grzybów
        Sadzenie grzybów więcej

        Zamiast do lasu na grzyby można wybrać się … do własnego ogrodu. Jednak w ogrodzie najlepiej sprawdzą się tylko jadalne odmiany grzybów, takie jak: pieczarka, boczniak czy twardziak japoński. Leśne grzyby w klasycznym ogrodzie raczej się nie sprawdzą. Zabraknie im właściwości odżywczych, z których korzystają w lesie dzięki obecności drzew i ściółki leśnej.

        • Sadzenie chmielu
          Sadzenie chmielu więcej

          Chmiel należy do roślin z gatunku pnących. Występuje ok. 5 różnych odmian, które rosną w klimacie umiarkowanym. Chmiel jest bardzo popularny przez wzgląd na wykorzystanie jego szyszek do produkcji piwa.