Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychWozy Asenizacyjne

Pronar T315

Porównaj parametry

Pronar T315

Pronar, wóz asenizacyjny

wozy asenizacyjne Pronar T315

Pronar w swej ofercie wozów asenizacyjnych posiada także model T315. Konstrukcja oparta jest na ramie jednoosiowej. Zbiornik wykonany jest ze stali o podwyższonych właściwościach wytrzymałościowych. Dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa wewnątrz umieszczono wręgi pierścieniowe, których zadaniem jest usztywnienie zbiornika.
Firma do każdego modelu oferuje także wyposażenie opcjonalne. Można np. nabyć wóz asenizacyjny z wałem przegubowo-teleskopowym, wałem przegubowo-teleskopowym szerokokątnym, a także mamy możliwość zakupu koła zapasowego. Warto także wspomnieć o kolorystyce malowania, która opiera się na barwie RAL6010.

Dane techniczne

modelPronar T315
producentPronar
rodzajwóz asenizacyjny
ładowność 5500kg
masa własna 1700kg
długość zbiornika 3460mm
prędkość 40km/h
WOM 540
max. czas napełniania 4min
wydajność kompresora 6159l/min
grubość ścianki zbiornika 5mm
Zobacz inne wozy asenizacyjne
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
  • Ochrona fungicydowa zbóż
    Ochrona fungicydowa zbóż więcej

    Pszenica i pszenżyto są już na etapie wyrzucania liścia flagowego, a żyto już go wyrzuciło. Oznacza to, że w przeciągu najbliższych kilku dni koniecznością...

    • Dbałość o glebę
      Dbałość o glebę więcej

      Większość rolników ma świadomość, że kondycja gleby warunkuje rentowność każdej produkcji. Znaczna część potencjału plonotwórczego upraw determinowana jest...

      • Uprawa dyni
        Uprawa dyni więcej

        Pochodząca z Ameryki Środkowej dynia to prawdziwa skarbnica witamin i cennych związków. Posiada właściwości moczopędna oraz żółciopędne a także usprawnia pracę przewodu pokarmowego i moczowego, zapobiega zaparciom.

        • Sadzenie nasturcji
          Sadzenie nasturcji więcej

          Nasturcja to roślina z rodziny nasturcjowatych. Do tego gatunku zalicza się ok. 80 różnych rodzajów. W Polsce najczęściej uprawia się ją w ogrodzie lub na balkonie. Pochodzi z terenów Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. W zależności od gatunku może osiągać wielkość od 30 cm do 3 m.