Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychPrasy Zwijające

Fendt stałokomorowe 2250F ROTOR

Porównaj parametry

Fendt stałokomorowe 2250F ROTOR

Fendt, prasa zwijająca

Prasy Fendt 2250F ROTOR charakteryzują się dużym ponad dwumetrowym podbieraczem o małej średnicy. Zapewnienie perfekcyjnej pracy daje zamontowana komora prasowania RotaMaX. Usprawnienie w trakcie pracy dają także łatwe w obsłudze elementy do montowania siatki.
Terminal Focus, w który wyposażona jest prasa Fendt 2250F ROTOR jest urządzeniem zaprojektowanym wedle najważniejszych zasad ergonomii, dlatego też obsługa prasy jest prosta i intuicyjna. Do zalet można także zaliczyć np. małą szerokość transportową oraz małą średnicę podbieracza.
Układy tnące zastosowane w maszynie umożliwiają cięcie na dwóch różnych długościach. W przypadku SuperCut-25 jest to wymiar 40 mm, a gdy mowa o SuperCut-14, wymiar wynosi 70 mm. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi podłoga rotora jest opuszczana.

Dane techniczne

modelFendt stałokomorowe 2250F ROTOR
producentFendt
rodzajprasa zwijająca
szerokość beli 1,2m
owijanie siatką Tak
średnica beli 1,25m
min. wymagana moc 45/60kw/km
komora prasowania 6 walców na 24 listwy
wyświetlacze Tak
http://www.deere.pl/pl_PL/docs/product/equipment/balers/variable_chamber_balers/brochure/variable_balers_%20brochure.html?page=20 Http://www.korbanek.pl/upload/ftp/prasy-zwijajace-zmiennokomorowe-fendt-4000-prospekt.pdf
szerokość podbieracza 2m
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
  • Sadzenie jagody kamczackiej
   Sadzenie jagody kamczackiej więcej

   Jagoda kamczacka to krzew należący do rodziny przewiertniowatych. Pochodzi z północno-wschodniej Azji i jej prawidłowa nazwa to wiciokrzew kamczacki.

   • Sadzenie bratków
    Sadzenie bratków więcej

    Bratki to rośliny z rodziny fiołkowatych, w Polsce najczęściej uprawiany jest, jako roślina ozdobna. Można ją sadzić zarówno w domu, w doniczce jak i w ogrodzie. Bratki są połączeniem trzech dzikich gatunków: fiołka trójbarwnego, fiołka żółtego i fiołka ałtajskiego.

    • Sadzenie cytryny
     Sadzenie cytryny więcej

     Cytryna uprawiana jest obecnie na całym świecie, wszędzie tam, gdzie ma do tego odpowiednie warunki. Można posadzić ją z pestki, jednak takie drzewko albo w ogóle nie zaowocuje, albo pierwsze owoce pojawią się dopiero po upływie 15 do 20 lat. Aby cieszyć się w ogrodzie drzewkiem cytrusowym lepiej wybrać młode drzewka, z tzw. odmiany karłowej.