Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychPrasy Zwijające

Fendt stałokomorowe 2250F ROTOR

Porównaj parametry

Fendt stałokomorowe 2250F ROTOR

Fendt, prasa zwijająca

Prasy Fendt 2250F ROTOR charakteryzują się dużym ponad dwumetrowym podbieraczem o małej średnicy. Zapewnienie perfekcyjnej pracy daje zamontowana komora prasowania RotaMaX. Usprawnienie w trakcie pracy dają także łatwe w obsłudze elementy do montowania siatki.
Terminal Focus, w który wyposażona jest prasa Fendt 2250F ROTOR jest urządzeniem zaprojektowanym wedle najważniejszych zasad ergonomii, dlatego też obsługa prasy jest prosta i intuicyjna. Do zalet można także zaliczyć np. małą szerokość transportową oraz małą średnicę podbieracza.
Układy tnące zastosowane w maszynie umożliwiają cięcie na dwóch różnych długościach. W przypadku SuperCut-25 jest to wymiar 40 mm, a gdy mowa o SuperCut-14, wymiar wynosi 70 mm. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi podłoga rotora jest opuszczana.

Dane techniczne

modelFendt stałokomorowe 2250F ROTOR
producentFendt
rodzajprasa zwijająca
szerokość beli 1,2m
owijanie siatką Tak
średnica beli 1,25m
min. wymagana moc 45/60kw/km
komora prasowania 6 walców na 24 listwy
wyświetlacze Tak
http://www.deere.pl/pl_PL/docs/product/equipment/balers/variable_chamber_balers/brochure/variable_balers_%20brochure.html?page=20 Http://www.korbanek.pl/upload/ftp/prasy-zwijajace-zmiennokomorowe-fendt-4000-prospekt.pdf
szerokość podbieracza 2m
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Uprawa dyni
  Uprawa dyni więcej

  Pochodząca z Ameryki Środkowej dynia to prawdziwa skarbnica witamin i cennych związków. Posiada właściwości moczopędna oraz żółciopędne a także usprawnia pracę przewodu pokarmowego i moczowego, zapobiega zaparciom.

  • Sadzenie kiełków
   Sadzenie kiełków więcej

   Kiełki to rośliny we wczesnej fazie wzrostu, które nie zdążyły przekształcić się jeszcze w siewki. Zawierają dużą ilość łatwo przyswajalnych wartości odżywczych, przez co są cennym elementem diety. Kiełki najczęściej je się w postaci surowej, jako dodatek do kanapek, sałatek i jako dekoracja potraw.

   • Sadzenie surfinii
    Sadzenie surfinii więcej

    Surfinia to odmiana petunii ogrodowej, charakteryzująca się wiszącymi pędami. Uprawiana jest głównie, jako roślina ozdobna. Kwiaty surfinii mają najczęściej fioletowy, różowy lub biały kolor.

    • Sadzenie awokado
     Sadzenie awokado więcej

     Awokado jest rośliną tropikalną, wiec nie przepada za niskimi temperaturami, optymalna do wzrostu temperatura nie może być niższa niż 20°C, lubi też wilgotne podłoże, należy ją obficie podlewać w szczególności latem. Roślina ta potrzebuje żyznej gleby, a jej pH nie powinno przekraczać 8.