Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychPrasy Zwijające

Fendt stałokomorowe 2250F ROTOR

Porównaj parametry

Fendt stałokomorowe 2250F ROTOR

Fendt, prasa zwijająca

Prasy Fendt 2250F ROTOR charakteryzują się dużym ponad dwumetrowym podbieraczem o małej średnicy. Zapewnienie perfekcyjnej pracy daje zamontowana komora prasowania RotaMaX. Usprawnienie w trakcie pracy dają także łatwe w obsłudze elementy do montowania siatki.
Terminal Focus, w który wyposażona jest prasa Fendt 2250F ROTOR jest urządzeniem zaprojektowanym wedle najważniejszych zasad ergonomii, dlatego też obsługa prasy jest prosta i intuicyjna. Do zalet można także zaliczyć np. małą szerokość transportową oraz małą średnicę podbieracza.
Układy tnące zastosowane w maszynie umożliwiają cięcie na dwóch różnych długościach. W przypadku SuperCut-25 jest to wymiar 40 mm, a gdy mowa o SuperCut-14, wymiar wynosi 70 mm. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi podłoga rotora jest opuszczana.

Dane techniczne

modelFendt stałokomorowe 2250F ROTOR
producentFendt
rodzajprasa zwijająca
szerokość beli 1,2m
owijanie siatką Tak
średnica beli 1,25m
min. wymagana moc 45/60kw/km
komora prasowania 6 walców na 24 listwy
wyświetlacze Tak
http://www.deere.pl/pl_PL/docs/product/equipment/balers/variable_chamber_balers/brochure/variable_balers_%20brochure.html?page=20 Http://www.korbanek.pl/upload/ftp/prasy-zwijajace-zmiennokomorowe-fendt-4000-prospekt.pdf
szerokość podbieracza 2m
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Sadzenie czosnku
  Sadzenie czosnku więcej

  Sadzenie czosnku można podzielić na jesienne i wiosenne. Jesienne należy rozpocząć w drugiej połowie października, natomiast to wiosenne pod koniec marca lub na początku kwietnia. Powinniśmy zwrócić również uwagę na pogodę, przy jakiej sadzimy czosnek. W deszczowe dni lepiej tego nie robić.

  • Sadzenie bonsai
   Sadzenie bonsai więcej

   Bonsai jest sztuką miniaturyzacji drzew i krzewów, sztuka ta swoje korzenia ma w Chinach i Japonii. Tam tez z resztą została opanowana do perfekcji. Aby mieć w domu lub ogrodzie bonsai należy zapoznać się najpierw z techniką jego uprawiania i z rodzajami, które można uprawiać indooor i outdooor.

   • Sadzenie azalii
    Sadzenie azalii więcej

    Azalie to krzewy, które kwitną najczęściej wiosną, charakteryzują się dużym skupieniem kwiatów i intensywnym zapachem. Istnieje wiele odmian, które cechują się łatwością w uprawie, gdy tylko poświęci im się odrobinę pracy, ogród zamieni się w piękne miejsce.

    • Sadzenie storczyka
     Sadzenie storczyka więcej

     Storczyki to rośliny, które bardzo szybko z ogrodów przeniosły się do mieszkań, jako rośliny ozdobne i doniczkowe. Rosną również w ogrodzie, nie mają zbyt dużych wymagań, trochę uwagi i storczyki będą miały piękne i ładne kwiaty. W Polsce występuje ok.35 różnych gatunków.