Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychTraktory

Zetor Proxima

Porównaj parametry

Zetor Proxima

Zetor, traktor

traktory Zetor Proxima

Ciągnik Zetor Proxima to nowa generacja traktorów. Produkowany z najnowocześniejszych materiałów, spełniający najwyższe normy(np. ekologiczne IIIA), posiadający dwie wersje wykończenia, z kabiną lub bez. Pojazdy te mają rzesze fanów ze względu na trwałość i niezawodność podczas pracy.
Nowoczesny, mocny silnik umożliwiający wydajną pracę, stworzony jest bez zbędnych elementów elektronicznych, dzięki czemu jest niezmiennie niezawodny. Warto przyjrzeć się nowoczesnej, ergonomicznej kabinie. Miejsce to jest przestronne i posiada np. cyfrowy panel sterowania. W wersji standardowej maszyny te posiadają dodatkowe miejsce dla pasażera, przyciemniane szyby. Firma Zetor proponuje także kilka opcji do montażu na życzenie, np. klimatyzacja manualna oraz regulowana kierownica.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelZetor Proxima
producentZetor
rodzajtraktor
WOM Tak: 540/1000 i 540/540e
moc znamionowa Moc nominalna: 48/65kw/hp do 71/96kw/hp
prędkości 30km/h; 40km/h
liczba biegów 10/2; opcjonalnie: 12/12 i 20/4
napęd na 4 koła Tak
udźwig podnośnika 42kn
pompy hydrauliczne 50l/min
silnik 4-cylindry
Nazwa Cena Zmiana tyg.
5,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Startowe nawożenie kukurydzy
  Startowe nawożenie kukurydzy więcej

  Uprawa kukurydzy staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna. Ogólny areał jej uprawy w 2013 roku, drugi raz z rzędu przekroczył milion hektarów, z czego...

  • Sadzenie ryżu
   Sadzenie ryżu więcej

   Ryż to jednoroczna roślina zbożowa, która pochodzi z Azji Południowo-wschodniej. Na świecie znaleźć można prawdopodobnie 40 tysięcy różnych jego odmian.

   • Sadzenie irysów
    Sadzenie irysów więcej

    Irysy (inaczej nazwane kosaćcami) to kwiaty, które najczęściej rosną w stanie dzikim. W przyrodzie występuje ich ponad 200 gatunków. Do najpopularniejszych gatunków, które najczęściej można spotkać w ogrodach zalicza się irysy bródkowe.

    • Sadzenie porzeczki
     Sadzenie porzeczki więcej

     Porzeczka to wieloletni krzew, który rośnie w stanie naturalnym w wielu miejscach na terenie Polski. Do najczęściej spotykanych porzeczek należą porzeczka czarna i czerwona.