Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychTraktory

Zetor Proxima

Porównaj parametry

Zetor Proxima

Zetor, traktor

traktory Zetor Proxima

Ciągnik Zetor Proxima to nowa generacja traktorów. Produkowany z najnowocześniejszych materiałów, spełniający najwyższe normy(np. ekologiczne IIIA), posiadający dwie wersje wykończenia, z kabiną lub bez. Pojazdy te mają rzesze fanów ze względu na trwałość i niezawodność podczas pracy.
Nowoczesny, mocny silnik umożliwiający wydajną pracę, stworzony jest bez zbędnych elementów elektronicznych, dzięki czemu jest niezmiennie niezawodny. Warto przyjrzeć się nowoczesnej, ergonomicznej kabinie. Miejsce to jest przestronne i posiada np. cyfrowy panel sterowania. W wersji standardowej maszyny te posiadają dodatkowe miejsce dla pasażera, przyciemniane szyby. Firma Zetor proponuje także kilka opcji do montażu na życzenie, np. klimatyzacja manualna oraz regulowana kierownica.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelZetor Proxima
producentZetor
rodzajtraktor
WOM Tak: 540/1000 i 540/540e
moc znamionowa Moc nominalna: 48/65kw/hp do 71/96kw/hp
prędkości 30km/h; 40km/h
liczba biegów 10/2; opcjonalnie: 12/12 i 20/4
napęd na 4 koła Tak
udźwig podnośnika 42kn
pompy hydrauliczne 50l/min
silnik 4-cylindry
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Sadzenie bonsai
  Sadzenie bonsai więcej

  Bonsai jest sztuką miniaturyzacji drzew i krzewów, sztuka ta swoje korzenia ma w Chinach i Japonii. Tam tez z resztą została opanowana do perfekcji. Aby mieć w domu lub ogrodzie bonsai należy zapoznać się najpierw z techniką jego uprawiania i z rodzajami, które można uprawiać indooor i outdooor.

  • Sadzenie imbiru
   Sadzenie imbiru więcej

   Imbir to roślina lecznica, z rodziny imbirowatych. Najczęściej używa się go w postaci zmielonej, jako przyprawy. W stanie dzikim występuje tylko w tropikalnej strefie, najczęściej spotykany w Azji i Australii.

   • Sadzenie porzeczki
    Sadzenie porzeczki więcej

    Porzeczka to wieloletni krzew, który rośnie w stanie naturalnym w wielu miejscach na terenie Polski. Do najczęściej spotykanych porzeczek należą porzeczka czarna i czerwona.

    • Sadzenie cytryny
     Sadzenie cytryny więcej

     Cytryna uprawiana jest obecnie na całym świecie, wszędzie tam, gdzie ma do tego odpowiednie warunki. Można posadzić ją z pestki, jednak takie drzewko albo w ogóle nie zaowocuje, albo pierwsze owoce pojawią się dopiero po upływie 15 do 20 lat. Aby cieszyć się w ogrodzie drzewkiem cytrusowym lepiej wybrać młode drzewka, z tzw. odmiany karłowej.