Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychTraktory

Zetor Proxima

Porównaj parametry

Zetor Proxima

Zetor, traktor

traktory Zetor Proxima

Ciągnik Zetor Proxima to nowa generacja traktorów. Produkowany z najnowocześniejszych materiałów, spełniający najwyższe normy(np. ekologiczne IIIA), posiadający dwie wersje wykończenia, z kabiną lub bez. Pojazdy te mają rzesze fanów ze względu na trwałość i niezawodność podczas pracy.
Nowoczesny, mocny silnik umożliwiający wydajną pracę, stworzony jest bez zbędnych elementów elektronicznych, dzięki czemu jest niezmiennie niezawodny. Warto przyjrzeć się nowoczesnej, ergonomicznej kabinie. Miejsce to jest przestronne i posiada np. cyfrowy panel sterowania. W wersji standardowej maszyny te posiadają dodatkowe miejsce dla pasażera, przyciemniane szyby. Firma Zetor proponuje także kilka opcji do montażu na życzenie, np. klimatyzacja manualna oraz regulowana kierownica.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelZetor Proxima
producentZetor
rodzajtraktor
WOM Tak: 540/1000 i 540/540e
moc znamionowa Moc nominalna: 48/65kw/hp do 71/96kw/hp
prędkości 30km/h; 40km/h
liczba biegów 10/2; opcjonalnie: 12/12 i 20/4
napęd na 4 koła Tak
udźwig podnośnika 42kn
pompy hydrauliczne 50l/min
silnik 4-cylindry
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
 • Sadzenie nasturcji
  Sadzenie nasturcji więcej

  Nasturcja to roślina z rodziny nasturcjowatych. Do tego gatunku zalicza się ok. 80 różnych rodzajów. W Polsce najczęściej uprawia się ją w ogrodzie lub na balkonie. Pochodzi z terenów Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. W zależności od gatunku może osiągać wielkość od 30 cm do 3 m.

  • Sadzenie żurawiny
   Sadzenie żurawiny więcej

   Żurawina to roślina słynąca ze swoich leczniczych właściwości. W ogrodzie będzie stanowić ciekawą ozdobę, a jej owoce posłużą do wyrobów przetworów na zimę, czy do zrobienia sosów do mięs. Jest bogata w witaminy i sole mineralne.

   • Sadzenie rzodkiewki
    Sadzenie rzodkiewki więcej

    Rzodkiewka to jedno z najłatwiejszych warzyw, które można wyhodować we własnym ogródku. Rośnie również dość szybko, więc nie wymaga zbyt długiej pielęgnacji.

    • Sadzenie czarnej porzeczki
     Sadzenie czarnej porzeczki więcej

     Porzeczka czarna to gatunek należący do rośliny agrestowatych. Jest to krzew, który zazwyczaj osiąga ok. 2m wysokości. Owoce czarnej porzeczki nadają się zarówno do spożycia od razu, jak i w formie przetworzonej. Ma duże właściwości lecznicze i jest bogata w witaminę C i PP.