Money.plAgrobiznesBaza maszyn rolniczychTraktory

Zetor Proxima

Porównaj parametry

Zetor Proxima

Zetor, traktor

traktory Zetor Proxima

Ciągnik Zetor Proxima to nowa generacja traktorów. Produkowany z najnowocześniejszych materiałów, spełniający najwyższe normy(np. ekologiczne IIIA), posiadający dwie wersje wykończenia, z kabiną lub bez. Pojazdy te mają rzesze fanów ze względu na trwałość i niezawodność podczas pracy.
Nowoczesny, mocny silnik umożliwiający wydajną pracę, stworzony jest bez zbędnych elementów elektronicznych, dzięki czemu jest niezmiennie niezawodny. Warto przyjrzeć się nowoczesnej, ergonomicznej kabinie. Miejsce to jest przestronne i posiada np. cyfrowy panel sterowania. W wersji standardowej maszyny te posiadają dodatkowe miejsce dla pasażera, przyciemniane szyby. Firma Zetor proponuje także kilka opcji do montażu na życzenie, np. klimatyzacja manualna oraz regulowana kierownica.

Zobacz i pobierz folder producenta

Dane techniczne

modelZetor Proxima
producentZetor
rodzajtraktor
WOM Tak: 540/1000 i 540/540e
moc znamionowa Moc nominalna: 48/65kw/hp do 71/96kw/hp
prędkości 30km/h; 40km/h
liczba biegów 10/2; opcjonalnie: 12/12 i 20/4
napęd na 4 koła Tak
udźwig podnośnika 42kn
pompy hydrauliczne 50l/min
silnik 4-cylindry
Nazwa Cena Zmiana tyg.
6,60 PLN/kg 0,00%
3,75 PLN/kg 0,00%
563,33 PLN/t 0,00%
780,00 PLN/t 0,00%
708,93 PLN/t 0,00%
  • Sadzenie chmielu
   Sadzenie chmielu więcej

   Chmiel należy do roślin z gatunku pnących. Występuje ok. 5 różnych odmian, które rosną w klimacie umiarkowanym. Chmiel jest bardzo popularny przez wzgląd na wykorzystanie jego szyszek do produkcji piwa.

   • Sadzenie żurawiny
    Sadzenie żurawiny więcej

    Żurawina to roślina słynąca ze swoich leczniczych właściwości. W ogrodzie będzie stanowić ciekawą ozdobę, a jej owoce posłużą do wyrobów przetworów na zimę, czy do zrobienia sosów do mięs. Jest bogata w witaminy i sole mineralne.

    • Sadzenie poru
     Sadzenie poru więcej

     Por jest warzywem całorocznym i w smaku jest trochę delikatniejszy od cebuli. Jest nieodzownym dodatkiem do sałatek, zup czy surówek.