Globusmax sprzeda siemienie lniane brazowe s dostawa doklienta cała Polska . Minimalna partia zamówienia 21t. opakowania big-beg 1t. lub worki 50 kg.
tel.723134345
e-mail: globusmax.poland@gmail.com
kategoria: | len |
rodzaj: | sprzedaż |
kontakt: | Globusmax Sp.zo.o. |
telefon: | +48723134345 |
adres: | Wrocław |
wojewodztwo: | dolnośląskie |
powiat: | Wrocław |
cena: | 1 zł / tona |
data dodania ogłoszenia: | 2018-05-07 13:42:09 |
Treść ogłoszenia | Typ | Województwo | Produkt |
---|---|---|---|
Globusmax sprzeda siemienie lniane brązowe s dostawą do klienta cała Polska .Minimalna partia 21t. o... | sprzedaż | dolnośląskie | len |
Sprzedam siemię lniane konsumpcyjne oraz paszowe, dostawa cały kraj. minimalne ilości zamówienia 21... | sprzedaż | dolnośląskie | len |
KROKOSZ BARWIERSKI, SIEMIE LNIANE, OSTROPEST PLAMISTY sprzedam z dostawą cały kraj. Minimalna ilość... | sprzedaż | dolnośląskie | len |
Globusmax sprzeda siemienie lniane brązowe s dostawą do klienta cała Polska . Minimalna partia 21 t.... | sprzedaż | dolnośląskie | len |
Sprzedam siemię lniane z importu, opakowanie BIG-BAG. Minimalne ilości zamówienia 21 ton. Dostawa ca... | sprzedaż | dolnośląskie | len |
Nazwa | Cena | Zm. 1m. | |
---|---|---|---|
agrest | 4,00 | PLN/kg | 0,00% |
boczniaki | 10,00 | PLN/kg | 0,00% |
brzoskwinie | 2,60 | PLN/kg | 0,00% |
buraki ćwikłowe | 0,40 | PLN/kg | 0,00% |
Nazwa | Cena | Zm. 1m. | |
---|---|---|---|
agrest | 4,00 | PLN/kg | 0,00% |
boczniaki | 10,00 | PLN/kg | 0,00% |
brzoskwinie | 2,60 | PLN/kg | 0,00% |
buraki ćwikłowe | 0,40 | PLN/kg | 0,00% |
Sadzenie czosnku można podzielić na jesienne i wiosenne. Jesienne należy rozpocząć w drugiej połowie października, natomiast to wiosenne pod koniec marca lub na początku kwietnia. Powinniśmy zwrócić również uwagę na pogodę, przy jakiej sadzimy czosnek. W deszczowe dni lepiej tego nie robić.
Nasturcja to roślina z rodziny nasturcjowatych. Do tego gatunku zalicza się ok. 80 różnych rodzajów. W Polsce najczęściej uprawia się ją w ogrodzie lub na balkonie. Pochodzi z terenów Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. W zależności od gatunku może osiągać wielkość od 30 cm do 3 m.
Kaktusy to jedna z najczęściej pojawiających się w domu roślin ozdobnych. Są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają zbyt wiele, by rosnąć. Ich naturalnym środowiskiem są pustynie Ameryki. Preferują suchy i gorący klimat. Uznaje się, że występuje ich około 1500-2000 gatunków.
Wrzosy to rośliny, które najlepiej rosną w grupach. Najładniej wyglądać będą w ogrodzie na usypanym specjalnie dla nich wzniesieniu. Wrzosy należą do roślin miododajnych, z całą pewnością przyciągną owady, dlatego warto nie sadzić ich blisko posesji.
Nazwa | Cena | Zmiana tyg. | |
---|---|---|---|
jałówka | 6,60 | PLN/kg | 0,00% |
kurczak | 3,75 | PLN/kg | 0,00% |
owies konsumpcyjny | 563,33 | PLN/t | 0,00% |
pszenica paszowa | 780,00 | PLN/t | 0,00% |
żyto konsumpcyjne | 708,93 | PLN/t | 0,00% |
Nazwa | Cena | Zmiana 1m | |
---|---|---|---|
wieprzowina | 69,86 | cent/funt | 0,00% |
wołowina | 248,38 | cent/funt | 0,00% |
drób | 179,66 | cent/funt | 0,00% |
mleko | 12,83 | cent/cetnar | 0,00% |
Źródło: www.e-petrol.pl/ | Ostatnia aktualizacja: 2023-05-24