Firma UNEX zakupi całosamochodowe ilości pszenicy konsumpcyjnej wraz z możliwością odbioru towaru lub dostawą pod wskazany adres. Jakość towaru zgodna z PN. Odbieramy towar z większości województw w Polsce. Ceny do uzgodnienia telefonicznie w zależności od lokalizacji.
kategoria: | pszenica konsumpcyjna |
rodzaj: | kupno |
kontakt: | Firma UNEX |
telefon: | 666100013 |
adres: | Cały Kraj |
wojewodztwo: | podlaskie |
cena: | 1 zł / kilogram |
data dodania ogłoszenia: | 2018-05-18 15:15:59 |
Treść ogłoszenia | Typ | Województwo | Produkt |
---|---|---|---|
Firma P.H.U. KOWALCZYK zakupi całosamochodowe ilości pszenicy z różna zawartością białka oraz możliw... | kupno | podlaskie | pszenica konsumpcyjna |
Kupię ZBOŻA (pszenżyto, pszenicę, owies, jęczmień, żyto) oraz GROCH, ŁUBIN, PELUSZKĘ, BOBIK. Ilości... | kupno | podlaskie | pszenica konsumpcyjna |
Kupimy pszenicę paszową oraz konsumpcyjną w ilościach całosamochodowych. Możliwość odbioru towaru.... | kupno | podlaskie | pszenica konsumpcyjna |
Nazwa | Cena | Zm. 1m. | |
---|---|---|---|
agrest | 4,00 | PLN/kg | 0,00% |
boczniaki | 10,00 | PLN/kg | 0,00% |
brzoskwinie | 2,60 | PLN/kg | 0,00% |
buraki ćwikłowe | 0,40 | PLN/kg | 0,00% |
Nazwa | Cena | Zm. 1m. | |
---|---|---|---|
agrest | 4,00 | PLN/kg | 0,00% |
boczniaki | 10,00 | PLN/kg | 0,00% |
brzoskwinie | 2,60 | PLN/kg | 0,00% |
buraki ćwikłowe | 0,40 | PLN/kg | 0,00% |
Pochodząca z Ameryki Środkowej dynia to prawdziwa skarbnica witamin i cennych związków. Posiada właściwości moczopędna oraz żółciopędne a także usprawnia pracę przewodu pokarmowego i moczowego, zapobiega zaparciom.
Zamiast do lasu na grzyby można wybrać się … do własnego ogrodu. Jednak w ogrodzie najlepiej sprawdzą się tylko jadalne odmiany grzybów, takie jak: pieczarka, boczniak czy twardziak japoński. Leśne grzyby w klasycznym ogrodzie raczej się nie sprawdzą. Zabraknie im właściwości odżywczych, z których korzystają w lesie dzięki obecności drzew i ściółki leśnej.
Fasolka szparagowa latem króluje na talerzach w wielu polskich domach. Nic dziwnego smakuje prawie każdemu. Nie ma żadnej przeszkody, by można było mieć własną uprawę fasolki szparagowej we własnym ogrodzie.
Wrzosy to rośliny, które najlepiej rosną w grupach. Najładniej wyglądać będą w ogrodzie na usypanym specjalnie dla nich wzniesieniu. Wrzosy należą do roślin miododajnych, z całą pewnością przyciągną owady, dlatego warto nie sadzić ich blisko posesji.
Nazwa | Cena | Zmiana tyg. | |
---|---|---|---|
jałówka | 6,60 | PLN/kg | 0,00% |
kurczak | 3,75 | PLN/kg | 0,00% |
owies konsumpcyjny | 563,33 | PLN/t | 0,00% |
pszenica paszowa | 780,00 | PLN/t | 0,00% |
żyto konsumpcyjne | 708,93 | PLN/t | 0,00% |
Nazwa | Cena | Zmiana 1m | |
---|---|---|---|
wieprzowina | 73,76 | cent/funt | 0,00% |
wołowina | 258,45 | cent/funt | 0,00% |
drób | 142,49 | cent/funt | 0,00% |
mleko | 12,83 | cent/cetnar | 0,00% |
Źródło: www.e-petrol.pl/ | Ostatnia aktualizacja: 2022-05-11