Firma UNEX zakupi całosamochodowe ilości pszenicy konsumpcyjnej wraz z możliwością odbioru towaru lub dostawą pod wskazany adres. Jakość towaru zgodna z PN. Odbieramy towar z większości województw w Polsce. Ceny do uzgodnienia telefonicznie w zależności od lokalizacji.
kategoria: | pszenica konsumpcyjna |
rodzaj: | kupno |
kontakt: | Firma UNEX |
telefon: | 666100013 |
adres: | Cały Kraj |
wojewodztwo: | małopolskie |
cena: | 1 zł / kilogram |
data dodania ogłoszenia: | 2018-05-15 13:28:22 |
Treść ogłoszenia | Typ | Województwo | Produkt |
---|---|---|---|
Kupie pszenice, zyto, pszeznyto, jeczmien, owies oraz inne zboza ! Odbiore własym transportem! Zapra... | kupno | małopolskie | pszenica konsumpcyjna |
Firma UNEX zakupi całosamochodowe ilości pszenicy konsumpcyjnej oraz paszowej wraz z możliwością odb... | kupno | małopolskie | pszenica konsumpcyjna |
Firma UNEX zakupi całosamochodowe ilości pszenicy z różna zawartością białka oraz możliwością odbior... | kupno | małopolskie | pszenica konsumpcyjna |
Jesteśmy zainteresowani kupnem kukurydzy paszowej suchej Minimalna ilość 25 t. Dysponujemy własnym t... | kupno | małopolskie | pszenica konsumpcyjna |
Nazwa | Cena | Zm. 1m. | |
---|---|---|---|
agrest | 4,00 | PLN/kg | 0,00% |
boczniaki | 10,00 | PLN/kg | 0,00% |
brzoskwinie | 2,60 | PLN/kg | 0,00% |
buraki ćwikłowe | 0,40 | PLN/kg | 0,00% |
Nazwa | Cena | Zm. 1m. | |
---|---|---|---|
agrest | 4,00 | PLN/kg | 0,00% |
boczniaki | 10,00 | PLN/kg | 0,00% |
brzoskwinie | 2,60 | PLN/kg | 0,00% |
buraki ćwikłowe | 0,40 | PLN/kg | 0,00% |
Kanna, czyli inaczej paciorecznik należy do rodziny paciorecznikowatych. Do jej rodzaju zalicza się ok. 60 gatunków. Nasiona tej rośliny przypominają paciorki, stąd jej Polska nazwa.
Grusza to drzewo z rodziny różowatych. Typowym uprawnym gatunkiem jest Pyrus communis L., czyli grusza pospolita. Drzewko to jest mniej odporne na mrozy niż jabłoń i jest trochę trudniejsza w pielęgnacji.
Bratki to rośliny z rodziny fiołkowatych, w Polsce najczęściej uprawiany jest, jako roślina ozdobna. Można ją sadzić zarówno w domu, w doniczce jak i w ogrodzie. Bratki są połączeniem trzech dzikich gatunków: fiołka trójbarwnego, fiołka żółtego i fiołka ałtajskiego.
Wrzosy to rośliny, które najlepiej rosną w grupach. Najładniej wyglądać będą w ogrodzie na usypanym specjalnie dla nich wzniesieniu. Wrzosy należą do roślin miododajnych, z całą pewnością przyciągną owady, dlatego warto nie sadzić ich blisko posesji.
Nazwa | Cena | Zmiana tyg. | |
---|---|---|---|
jałówka | 6,60 | PLN/kg | 0,00% |
kurczak | 3,75 | PLN/kg | 0,00% |
owies konsumpcyjny | 563,33 | PLN/t | 0,00% |
pszenica paszowa | 780,00 | PLN/t | 0,00% |
żyto konsumpcyjne | 708,93 | PLN/t | 0,00% |
Nazwa | Cena | Zmiana 1m | |
---|---|---|---|
wieprzowina | 84,34 | cent/funt | 0,00% |
wołowina | 220,50 | cent/funt | 0,00% |
drób | 155,95 | cent/funt | 0,00% |
mleko | 12,83 | cent/cetnar | 0,00% |
Źródło: www.e-petrol.pl/ | Ostatnia aktualizacja: 2023-12-06